ukraden passat 5.5

ukraden passat 5.5

Član
samo da javim da mi je prijatelju ukraden passat 5.5 karavan sinoc na kosevskom brdu...jbg passat stvarno extra bio,al jbg u ovoj nasoj drzavi danas nemozes nista imati a da te neko ne jebe zalosno! nadam se da ce ga naci al tesko da je to ostvarljivo,jbg neznam detaljne stvari kao gdje tacno i kako samo sam tu informaciju sad dobio i da je podjelim sa vama...
pozz
 
Član
zalosno, kupis auto i neko ti ga samo tako odveze. proklet bio onaj koji je prvi ukrao auto:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
gamad,nadam se da ce naci auto, da su htjeli pretpostavljam da bi ga zvali do sada,trazili bi lovu,ali desavalo se da se to desi i nakon nekoliko dana,pa eto,nadam se da ce se sve koliko toliko povoljno zavrsiti za tvog drugara
 
Član
ArminM je napisao(la):
zalosno, kupis auto i neko ti ga samo tako odveze. proklet bio onaj koji je prvi ukrao auto:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
gamad,nadam se da ce naci auto, da su htjeli pretpostavljam da bi ga zvali do sada,trazili bi lovu,ali desavalo se da se to desi i nakon nekoliko dana,pa eto,nadam se da ce se sve koliko toliko povoljno zavrsiti za tvog drugara

ma samo gamad i nista drugo...nazalost ni auto vise nemozes normalno parkirati,a da se ne sikiras ocel ti ga neko ukrast ili nece....zalosno al istinito :(
 
Član
ccc sve go lopov do lopova ,jbt nishta nemozes ostavit a da ne strepis ocel ko ukrast.... :icon_mad: nadam se da ce ga naci

VR6Boki je napisao(la):
Neki dan jaranu maznuli Yugu, da ne povjerujes!! I to jos auto bez motora bio...

cc kakva su jarane vremena doshla treba auta u kucu utjerivati ...
 
Član
Ja ozbiljno razmisljam da uzmem kasko, bar cu mirno spavati, ovako covjek nikad potpunog mira nema, jel se probudim prvo sta radim idem na prozor i gledam jel tu auto, pocinjem se i sa zenom svadjati, ispadam paranoja ali jbg tako je to kad u ovoj ebenoj drzavi ni auto ne moze kupiti a da ne strepis hocel ti ga bagra ukrasti.
A pokusat cu i stanare okupiti pa da vidim jesul zainteresovani da na parking stavimo videonadzor, dodje smiijesna cifra kad nas je vise a i preventivno djeluje kad se vidi da su na zgradi kamere.
 
Član
stvarno zalosno sta se desava kod nas...jbt evo ja i stari vec neko vrijeme kontamo uzet neko auto, audi a4 pa mozda i a6 i sad bas kontamo sta da i nama tako urade... odose pare samo u zrak...
a noke neznam sad tacno dok necujem cjelu pricu,znam samo da je na kosevskom brdu na nekom parkingu oko pola 8 ukradeno :(
pozzz
 
Top