UKRADEN MP3

UKRADEN MP3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Edo javi mi se odmah cim procitas post i ostavi broj telefona siguran sam da je to taj lik. Koliko je para kostao taj Mp3
 
Član
nije bitna steta vec je fazon sto znam ko je pa hocu da ga nadjem. Da nisam vidio pa hajd nisam ni prvi ni posljednji kome je ukraden
 
Član
addo je napisao(la):
A ovaj pasat je pravo rijedak kod nas! :)

i pronadjen je, zahvaljujuci jednom clanu foruma. Lokacija Hrasnica, ulica 6 april :icon_biggrin:.. Sledeca faza je sacekusa :D:D

PS. Djevojka koju sam naveo da je bila sa njim mu je supruga, mamu mu narkomansku :D
 
Administrator
edo_16v je napisao(la):
addo je napisao(la):
A ovaj pasat je pravo rijedak kod nas! :)

i pronadjen je, zahvaljujuci jednom clanu foruma. Lokacija Hrasnica, ulica 6 april :icon_biggrin:.. Sledeca faza je sacekusa :D:D

PS. Djevojka koju sam naveo da je bila sa njim mu je supruga, mamu mu narkomansku :D
jesi siguran da je to taj i da je u hrasnici...
 
Ma taj kreten je dosta belaja pravio ljudima ali fala bogu da postoji Bhtuning da i to rijesimo. Edo kada budes lomio zovi onakvim netreba dati da zive.
 
Član
Ma nista to, meni skoro ispred interex-a na pofalicima u pola bijela dana, na parkingu, pored osiguranja ukraden mp3. I oni gledaju jos u moje auto i prave se da ne vide... Kazu stala si na jedino parking mjesto koje nema video nadzor a oni okrenuli kamere....Poslije toga odmah prodam i auto...Ogadilo mi se....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top