UKRADEN MP3

UKRADEN MP3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas mi je ukraden Sony mp3 u Halilovicima ispred magacina. Slucajno sam dosao da pokupim robu i pored mog auta je bio parkiran ovakav passat
4400501301.jpg


Momak oko 22 godine, 185cm, plava kratka kosa, neuredan, i treba isto oko 22 god, svezan rep, malo rascupana kosa..

Lafo mu je auto bilo prokuhalo i trazio je tu okolo vode, a to mjesto je pravo zavuceno i dolaze samo kupci ili raja donosi komp na sevis. Njemu je bila podignuta hauba tako da je zaklonio moje auto.. Ja kada sam se opet vratio tu, slucajno pogledam vise zice :lol:

Sigurno ga neko poznaje ili vidja, ovo auto je pravo rijetko u Sarajevu zbog toga ovo i pisem.. Mora ga neko vidjeti, isti passat kao na slici, ako ga slucajno poznajete moze info na PM
 
Član
ma naci cu ga 99% jer sam od ponedeljka do subote od 9 do 17h uvijek po gradu, mora negdje naletiti.. Znam da ce do tada biti prodat ali nema veze..
 
Član
i mom su starom obili ispred poste u tz tako isto i hapili...sreca nije bio neki skup radio, al je gore bilo za staklo...sreca nadje staklo za 20 KM i promijenimo ga ja i on..:)
 
Edo drug mislim da znam ko je to. Jeli imao taj pasat kita na zadnjoj lijevoj strani. Ako jeste mislim da znam tko je taj momak i jeli zenska bila onako crna ili smedja. Ako mislimo na istog taj je momak narkoman i imao sam ja problema sa njim. Znam gdje zivi javi se na PM i posalji svoj broj telefona
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top