UKRADEN MP3

UKRADEN MP3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Problem je sto je to bio prvi put ikada da sam je zaboravila :) Al' stvarno prvi i jedini put... To ti je samo kad hoce nesto da se desi...
 
Član
ispred interexa znaju i auto da odvuku. mom jaranu su ukrali pola 95. godiste i isto tako iz securitija rekli kako kamere nisu radile
 
Član
Zlaja je napisao(la):
ispred interexa znaju i auto da odvuku. mom jaranu su ukrali pola 95. godiste i isto tako iz securitija rekli kako kamere nisu radile

koji debili, skontala sam da su oni upetljani u to, pa jel ih tuzio, jel mogao dokazati ista?!
 
Član
ma vala ja plocicu uvjek vadim navika mi jbg.jednu noc sam zaboravio i auto stajalo ispred zgrade ujutro kad sam se probudio ocekivao sam da nadem zice samo u autu,al sreca nije niko vidio.sve je bilo na svom mjestu
 
Član
I meni je plocica ostala preko noci pa sam se ujutru istraumirao ali je bilo sve ok,a neki dan gledam s prozora u auto i vidim kao da mi je pola prozora otvoreno i tu sam se istraumirao i sletim dole sto brze kad ono cisto staklo suncana svijetlost:D:D
 
Član
Rolixy je napisao(la):
I meni je plocica ostala preko noci pa sam se ujutru istraumirao ali je bilo sve ok,a neki dan gledam s prozora u auto i vidim kao da mi je pola prozora otvoreno i tu sam se istraumirao i sletim dole sto brze kad ono cisto staklo suncana svijetlost:D:D

Huu, istu sam traumu imao :) jos u mene zatamnjena stakla, i gledam s prozora, majku mu vidim u auto perfektno, neko mi sasuo staklo :) i trcidole bezveze :)
 
Član
E da da taj par je jedno vrijeme redovno odradzivao kastofone vamo kod nas na ILIDZI. Lafo momak i cura setaju u po frke on krade kastofon a ona smeka ima li koga!!
Bilo je belaja , sad se malo smirilo.
Gepekuj ih oboje i na Igman :D
 
Član
aidic je napisao(la):
Zlaja je napisao(la):
ispred interexa znaju i auto da odvuku. mom jaranu su ukrali pola 95. godiste i isto tako iz securitija rekli kako kamere nisu radile

koji debili, skontala sam da su oni upetljani u to, pa jel ih tuzio, jel mogao dokazati ista?!

nije ih tuzio nit je mogao sta dokazati. oni se ogradili time sto im kamere nisu radile
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top