Ukraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

Ukraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

AmmaR84 je napisao(la):
ma ni alarm ih vise ne prepadne oca im je*em :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

prepadne sigurno, sigurno ih odbije ona lampica sto svjetlucka u autu, ako ih ne odbije, onda barem vise puta razmisle.. mene alarm za sad dobro sluzi hvala Bogu, aktiviram ga i kad sam sam u autu :D
 
Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

evo ti jedan predlog...nemoj misliti da se zajebavam...ozbiljno ti kazem...ja bi na tvom mjestu uzeo lanac i zasarafio ga nazad na HU...imas mjesto na sredini sarafa kod svakog HU-a...i onda stavio HU na svoje mjesto a lanac provukao negdje kod vozacevih nogu i zategao ga te zavrnuo za sasiju pa nek ga onda ukrade...ozbiljan sam...

problem je u gofu/jetti sto nema mnogo mesta iza HU-a i ako imas cinceve i malo vise kablova nazad tesko udje do kraja...viri bat par milimetara i ne usjedne dobro u vecini slucajeva tako da ga je lako i izvaditi...
 
Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

Bombu fino zakačiš za player, pa kad iščupa, R.I.P., ionako se ne može bagra drugačije opametiti.:icon_mad:
 
Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

hehehehe ma on kad se nakani on ce ga obiti jedino kakvog kera na zadnje sjediste staviti pa da ga rastrga cim udje u auto :D

marko_v je napisao(la):
evo ti jedan predlog...nemoj misliti da se zajebavam...ozbiljno ti kazem...ja bi na tvom mjestu uzeo lanac i zasarafio ga nazad na HU...imas mjesto na sredini sarafa kod svakog HU-a...i onda stavio HU na svoje mjesto a lanac provukao negdje kod vozacevih nogu i zategao ga te zavrnuo za sasiju pa nek ga onda ukrade...ozbiljan sam...

problem je u gofu/jetti sto nema mnogo mesta iza HU-a i ako imas cinceve i malo vise kablova nazad tesko udje do kraja...viri bat par milimetara i ne usjedne dobro u vecini slucajeva tako da ga je lako i izvaditi...

uuu odvalit ce ti pola instrument table vjeruj mi napravit ce ti vecu stetu ako ga ne bude mogao izvaditi......
 
Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

Ma najbolje ostavljat po ovim garažama kad si u gradu po noći. Mada ne znam je li i tu sigurno.
Sretno u potrazi.
 
Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

Raspitaj se malo 'ko prodaje radio, trazi od onih ko 'huligana' neki jeftin radio ako upali upali. Moj je susjed tako svoj našao kada su mu ga ukrali... i SRETNO
 
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

nije da ti prisjedam na muku, ali brate dragi, nije mi se jednom desilo da mi prerove sve pretince dok sam vozio golfa 2. lako se to otvara, nista ne ostavljaj u njeg, pa ni tu skolsku torbu ;)

ono farbanje sto si spominjao, ugradi alarm od tih para ;)
 
Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

Nece te pa nece, bas se neko namjerio, raspitaj se po skoli tamo, inace je tvoja skola na losem glasu u gradu, znas i sam to, tamo dosta ide ovih sto namaju gdje pa preko stele upisu samo da imaju nesto, probaj nekako od raje izvuc informaciju tu. ja sam siguran da ti je neko iz skole to odradio.
 
BHT Ovisnik
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

raspitat se hocu,od onog playera nista,razglasio sam bio svima,iz svih ovih ekipica sto vole auta i to je svatko znao,al nista

sto se tice skole znam svakoga,znam tko je u kakvom poslu,nije to vise ko do prije godinu-dvije ili vise,sada je prilicno normalna raja,znam ove malo losije,al sve cemo obavjestiti,nije mi zao dati novce samo da znam tko je,proveo bi on meni sada ovih naredni 40 dana korizme posteći u podrumu,kad danas nisam razbio auto od zivaca i nikog udario do mupa necu nikad:icon_mad:
 
Član
Njima je bitno da vidi samo da imas HU,poslije trazi plocicu u pretincu,ili pod sjedistem,mora biti negdje od ta dva mjesta,slabo ko je nosi vani.
Bila je jedna zanimljiva slika tu,na prostor gdje ide Hu,na kartonu je napisano'nemam radio :) ' :lol:
 
Član
I meni su jednom pokušali ukrati muziku iz auta i to baš u Mostaru:icon_mad:....ali spriječio ih je alarm...imao sam razbijeno desno staklo i morao ići na otpad po drugo a vani je bilo jako toplo...kraj 11 mjeseca.
Zato sada nemam šteka pa preporučujem i tebi da zaravnaš šteke i postavi neki alarm...ne mora biti neki skup....kao što kelege vele,neka samo blica crvena lampica;)
 
BHT Ovisnik
i skupljam novac za drugo,na proljece aBd prodajem,zato necu da ista ugrađujem,inace bih vjerovatno ravnao steke
 
Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

OggyBoy je napisao(la):
Bombu fino zakačiš za player, pa kad iščupa, R.I.P., ionako se ne može bagra drugačije opametiti.:icon_mad:

bas i ja htio da napisem isto, halalio bi i auto kad bi otislo sa njim zajedno,
mater im *****!
col3 nosaj plocicu sa sobom ali opet nije ni to neki spas, jer meni su ukrali jednom bez plocice :icon_twisted:
 
Top