Ukraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

Ukraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

BHT Ovisnik
[/b]pioneer deh 2200ub
pioneer_deh-2200ub3.jpg


ukraden između 20:00-21:00 preko puta franjevacke crkve,ukraden HU,slomili mi antenu i ukrali od prijatelja skolsku torbu s knjigama,predpostavljam da je radio stavio u nju i nju na leđa:icon_mad::icon_mad:

dajem novcanu nagradu ako mi se javi netko tko je kupio HU ili ako zna nekog tko ga je kupio,samo da mi kazu od koga je kupljen,posjedujem sve racune od njega!!!
 

LSD

Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

pa po koji puta:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Početnik
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

ojjpa zar opet u pm,,,mamu im je*em lopovsku,,treba gamad istrijebit :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

I jos nisi naucio da skinad plocicu....jbg brate iz jette ce ti stalno vaditi, treba ih pobiti!!!
 
BHT Ovisnik
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

pločica je bila skinuta,u polici,nikako je nije mogao vidjeti,auto jos zamraceno,d aje bila plocica nije se moglo vidjeti kroz staklo,a bila je skinuta u polici
 
Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

oj cole sunce im *****,pa opet ukradose player
majku im lopovsku:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

Col3, jesi baxuz jebo ti sebe :icon_sad:
 
Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

tebe narkomani ne obilaze, cim ih uhvati kriza oni tebi muziku dignu....ccc
 
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

zao mi je stvarno kad se ovako nekome desi koda je i meni a dobro kazu zar nisi naucio skolu od prvog puta u trafiku kad ides po žvake muziku sa sobom u dzep uzmu ti je kad se najmanje nadas a u autu ako je ostavis sigurno je nadju uvjek
 
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

jebm mu vise baksuzluk....ugradi kakav alarm covjece,stavi potezni alarm na HU(pipi-alarm) pa nek se makar prepadne kada ga bude skidao....ja bi nakon toliko obijanja stavio potezni okidac na suzavac i nek se poguse gadovi... :icon_mad:
 
Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

pa jesu ti uzeli i plocicu ili ? :icon_rolleyes: a kad te oce onda te oce... valjda nadjes to...
 
BHT Ovisnik
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

uzeli su plocicu iz police,da ikako mogu spojio bih struju po cijelom autu
 
Član
RE: ugraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

ma ni alarm ih vise ne prepadne oca im ***** :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Top