Ukraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

Ukraden mi HU PIONEER - novcana nagrada !!!

Član
Mom prijatelju iz golfa 2 ukralo Panasonic autoradio, otključan ostavio nakratko, došao vrata pritvorena samo, a ispod volana u fijoki bio novčanik s više od 100 maraka,nisu našli. Golfa 2 otključava svaki ključ od drugog golfa:icon_confused::icon_confused:
 
Nemoj se ljutiti, al' svaku put kad ti je ukraden CD po forumu si pisao uradit ces ovo, uradit ces ono, kad saznas ko ti je ukrao, i nikad nista.. Nemoj pisati svasta po forumu sto ne mozes uciniti, barem ja mogu ovako zakljuciti da taj ocito ovo sve cita, i da ce ti opet mahnuti radio, jer ocito da ti se neko kriv namjerio.. Sa tim praznim prijetnjama nista neces postici, kao sto vidis nista nisi uradio, a vise puta si opljackan..

Vec pokusaj naci ko je, na normalan nacin rijesiti problem, mada kad to ode, tesko je to vratiti.. Ne zelim ti reci da mi je drago, naprotiv, vec pravis greske sto preko foruma pises da ces nesto uraditi, a ovo ti nije prvi put, a nista nisi uradio, smiri se malo i pokusaj naci racionalno rjesenje....
 
tebe neko prati na forumu, klepi ti jedan cd ti postavis drugi, onda ti i drugi ukrade i sve tako,, najbolje ti je ako se to desavalo na istom mjestu parkiraj, i cekaj lopova, onda mu malo zubice prospi:icon_mad:
 
BHT Ovisnik
almir_gr je napisao(la):
Nemoj se ljutiti, al' svaku put kad ti je ukraden CD po forumu si pisao uradit ces ovo, uradit ces ono, kad saznas ko ti je ukrao, i nikad nista.. Nemoj pisati svasta po forumu sto ne mozes uciniti, barem ja mogu ovako zakljuciti da taj ocito ovo sve cita, i da ce ti opet mahnuti radio, jer ocito da ti se neko kriv namjerio.. Sa tim praznim prijetnjama nista neces postici, kao sto vidis nista nisi uradio, a vise puta si opljackan..

Vec pokusaj naci ko je, na normalan nacin rijesiti problem, mada kad to ode, tesko je to vratiti.. Ne zelim ti reci da mi je drago, naprotiv, vec pravis greske sto preko foruma pises da ces nesto uraditi, a ovo ti nije prvi put, a nista nisi uradio, smiri se malo i pokusaj naci racionalno rjesenje....
ka prvo nisi upucen,znam tko je prvi put ukrao,ako zelis otiđi na staru temu vidjeti ces linksto sam stavio da su ga uhapsili,i jos je u zatvoru,prvi policajac mi je sinoc rekao polomi mu noge,tako da...

a sada neznam tko uopce moze biti,al ne sekriajte se,upast ce nekad opet:)
 
Član
ja vidio u jednom golfu 2, gdje dodje taj radio.. komad kartona drecave zelene boje, i crnim slovima pise "nemam radio, vec ste ga ukrali" ... napisi i ti tako, nek bude uocljivo.... a cd player zastekaj na neko drugo mjesto, u pretinac npr...
 
Član
jao brate citam i nemogu da vjerujem da si opet ostao bez Hu .... stvarno nisu istine... ako ga vec nenosis sa sobom nadi stek kao u mene heh .... Al im treba noge polomit
 
Top