Ukloniti zatamnjena stakla na vozilima----MUP RS

Ukloniti zatamnjena stakla na vozilima----MUP RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ukloniti zatamnjena stakla na vozilima



Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske upozorava vlasnike vozila sa postavljenim tamnim folijama na vjetrobranskim i prozorskim staklima da su dužni da ih uklone, jer će u suprotnom biti sankcionisani za taj prekršaj.

"U javnom saobraćaju na putevima RS učestvuje veliki broj ovakvih vozila, a dio njih koriste lica sklona kriminogenom ponašanju, odnosno takva vozila se koriste ili bi mogla biti korištena za izvršenje krivičnih djela", saopšteno je iz MUP-a RS.

Iz Ministarstva poručuju da će u okviru aktivnosti na sprečavanju i sankcionisanju ovog prekršaja biti organizovani sastanci sa rukovodiocima stanica za tehnički pregled kako bi se ukazali na neophodnost poštovanja odredbi Pravilnika o tehničkim pregledima vozila i Pravilnika o izmjenama i dopunama Pravilnika o dimenzijama, ukupnoj masi i osovinskom opterećenju, uređajima i opremi koju moraju imati vozila.


Izvor: http://www.mojevijesti.ba/vijesti
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
"U javnom saobraćaju na putevima RS učestvuje veliki broj ovakvih vozila, a dio njih koriste lica sklona kriminogenom ponašanju, odnosno takva vozila se koriste ili bi mogla biti korištena za izvršenje krivičnih djela", saopšteno je iz MUP-a RS.

znaci, kriminalci ne smiju imat vise zatamnjena auta:lol:
 
Nek grebu i nek dokazuju do mile volje fabrika mrtva ;);)

slika-71193-2010-08-1283046820-velika.jpg
 
bolje bi im bilo da malo vise gledaju kontrolu farova i stopki jer dosta naroda ima odzada polupane stopke i farove i sto je jos najgore po noci idu ko kamikaze lete samo sa desnom pozicijom pa ti procijeni jel skuter od 50kubika ili neko auto :icon_rolleyes:
A nista onda el zavijese staviti :lol:
 
Član
Ovo je stvarno nema nikakve logike jer 80% policijskih cilvinih auta je zamračeno i to velika većina folijom, kad oni počnu skidat onda cu i ja..:p
 

IGY

Član
Jurke je napisao(la):
Ovo je stvarno nema nikakve logike jer 80% policijskih cilvinih auta je zamračeno i to velika većina folijom, kad oni počnu skidat onda cu i ja..:p

njih nece sankcionisati a nas hoce sto je najtuzinije
 
Član
ma nista novo ba, to.. klasika mallo da trznu raju :) dok je kriminalaca i mafije sa crnim staklima bice i zatamjenjih stakala kod obicnih smrtnika ;)..ma samo opusteno..visok im izgleda datum pa malo da ''uberu'' :D
 
Član
Pa ovo nije nista novo! Uvijek je i bilo da se ne smiju tamniti stakla! Mislim da opet neko sa normalnim nekim procentom nece imati problema! Ja sam evo uspio godinu dana da se izvucem,da mi nikad niko nije nista rekao za stakla! :lol: Ako mora da pise nek pise,sta sad... Oni ovde govore za tehnicki,ni tu niko nista nije pitao ni rekao! A malo se mora uzet kesa stalno isto! :icon_mad:
 
Član
pa ni prije nisu bila dozovljena zatamnjena stakla..a ono samo zadnja mi je nebitno , ne volim da saram ..ili je sve ili nista..istina je da te drugacije gledaju kad imas folije na staklima i kad je bez njih.. :cool:
hah koji kretenizam ovo za krimose, pa takvi se voze u autima sa farbicki toniranim staklima...
ili ono sta ako jedan krimos nema folije, znaci odmah ce ga prepoznati i zatvoriti:icon_question:
debili;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top