Ugradnja zadnjih zvucnika - Passat B6

Ugradnja zadnjih zvucnika - Passat B6

Član
Jest lose nema sta, trendline oprema na sestici uzasna, fuj, cak ima rucne podizace nazad. Koliko para toliko i muzike.
A cudi me da nema, highline maska ti na autu, kako izgledaju sjedista?
 
Član
Jest lose nema sta, trendline oprema na sestici uzasna, fuj, cak ima rucne podizace nazad. Koliko para toliko i muzike.
A cudi me da nema, highline maska ti na autu, kako izgledaju sjedista?
Comfortline paket je kod mene.
Sjedista su plisana, profilisana.
Mislim da i u highline-u nema nazad zvucnika.
 
Član
Kod mene comfortline pa ima, ima u svakom osim trendline-a, i nisu profilisana sjedista kod CL
 
Član
Mozda je instalacija i bila do dzeka u vratima, jel isti broj zica ulazi i izlazi iz dzeka u vrata. Ja na mom golfu 3 iz 95 sam imao fabricke zvucnike, 4 u vratima i 4 visokotonca 2 u z vratima i 2 na tabli. Cudi me da kod tebe nema bar instalacije

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Na dzeku u zadnjim vratima? Ne sjecam se, skidao sam al se ne sjecam. Imas temu od moje sestice u garazi mozda ima slika dzeka
 
Član
probaj naci shemu, mozda imas sve ostavljeno na pinovima tim, i samo sa njih da izvuces. Zasto ne moze zicu uvuces u prazan pin, i sa njega opet ivuces na drugoj stranii izgleda ko fabrika bez ikakvih busenja ?
 
Član
probaj naci shemu, mozda imas sve ostavljeno na pinovima tim, i samo sa njih da izvuces. Zasto ne moze zicu uvuces u prazan pin, i sa njega opet ivuces na drugoj stranii izgleda ko fabrika bez ikakvih busenja ?
Nemam pinova da stavim na krajeve kablova da bih provukao kroz dzek bez busenja.
Tesko je naci shemu za ovu stvar, nisam uspio nista sto se odnosi na ovo da nadjem.
Malo mi je ipak cudno jer iz stuba kroz gumu u vrata ide cak 9 zica od kojih su 4 debljeg presjeka i 5 tanjih.
Nisam skidao ovaj crni lim da vidim sta ima iza, bojim se da necu zajebati podizac i staklo a trebao bih ispratiti kud idu te zice. Jedini "potrosac" je motoric od el. podizaca i ne znam ima li centralna veze a vjerovatno ima jer se vrata moraju zakljucati na neki način.
E sad sam mislio da naprijed vidim koliko ima izlaza iz A stuba u suvozaceva vrata. Tu ima zvucnik i visokotonac i el podizac pa bi pretpostavljam trebalo biti vise zica.
 
Top