Ugradnja klime iz golfa3 u golfa2?

Ugradnja klime iz golfa3 u golfa2?

Član
svaka cast na ovom tvom uradjenom posli, ali se ni meni ni malo ne svidja ta tabla od 3 u 2, previse je masivna za dvicu, onda niti mozes prozore otvarati bez el ni rettrovizore stelovat :(
 
Član
svaka cast na ovom tvom uradjenom posli, ali se ni meni ni malo ne svidja ta tabla od 3 u 2, previse je masivna za dvicu, onda niti mozes prozore otvarati bez el ni rettrovizore stelovat :(

Nisam na to ni kontao ali ne bi ja ovo svakako , nema tu sta vrh je sto se tice posla i ostaloga ali nekako nije to to , fabrika majka ;)
 
Legend
Moze bez problema... samo se treba uhvatiti posla... 95% je sve isto... jos ako ti je novi model mk2 onda je instalacija identicna... plug&play... sa srecom...

p.s.
Kad se vec svi hvale... ahahah... kod mene je klima od mk3 na kompresoru od mk4...
a komande unutra su takodje prilagodjene na mk4 tablu... i sve radi... ;)
 
Član
Moze bez problema... samo se treba uhvatiti posla... 95% je sve isto... jos ako ti je novi model mk2 onda je instalacija identicna... plug&play... sa srecom...

p.s.
Kad se vec svi hvale... ahahah... kod mene je klima od mk3 na kompresoru od mk4...
a komande unutra su takodje prilagodjene na mk4 tablu... i sve radi... ;)

ne mozes se ti sa doktorskom disertacijom poredit sa ovim obicnim smrtnicima :D
 
Sve to jako lepo izgleda kada se skocka. Moj drug je to odlično uradio, probacu ovih dana slike da pokazem.
 
Top