Ugradnja klime iz golfa3 u golfa2?

Ugradnja klime iz golfa3 u golfa2?

Član
Nasao sam jednog stranca golfa3 mislim da je TDI ili TD 1.9 pa me zanima da li se moze prebaciti klima u mog golfa2 1.6GTD ko bi to mogao uraditi i ubaciti najbolje , poznaje li neko nekoga da je ugradjivao ili jos bolje sebi ugradjivao ??.
 
Nemoj pajdo za živu glavu ulazit u taj poso...hem je velik poso hem i kad napravš nikad neće kako valja ferceerat, uvijek će bit problemi, il će pregrijavat auto il će nešto treće bit...al bez tvornički ugrađene klime nema klime.
 
Član
ja sam ovog ljeta imao skodu fabiu na kojoj je naknadno klima ugradjena i radila je perfektno
 
Član
Nemoj pajdo za živu glavu ulazit u taj poso...hem je velik poso hem i kad napravš nikad neće kako valja ferceerat, uvijek će bit problemi, il će pregrijavat auto il će nešto treće bit...al bez tvornički ugrađene klime nema klime.

Imas iz licnog iskustva ili iz starih prica iz naroda to kazez ??.Evo Dzenii kaze da moze ;)
 
Član
ja sam ovog ljeta imao skodu fabiu na kojoj je naknadno klima ugradjena i radila je perfektno

Ima jedan momak ovdje u Mostaru ugradio naknadno u gofla2 diesela i radi citavo ljeto , ne znam ga bas dobro da mu nadjem broj i ostalo pa da ga upitam sta i kako , ali cu to gledati da vidim..
 
Član
mozda bi ti bilo pametno citavu tablu prenijet. kad vec radis oko puhanja. i ljepse ce izgledat
 
Član
ja sam prebacivao sa Hyundai coupe klimu u drugog tj naknadno je ubacivao i sve radilo kako treba bez greske
 
Član
ma sve se moze kad se hoce ubaci klimu ako mislis ostaviti golfa na duze vrijeme kod sebe a ako ces ga prodavat onda ja se iskreno nebih zajebavao.I neznam po kojoj logici ce zajebavati motor klima kaso sto rece clan gazija samo treba sve fino upasovat i nema nikakvih problema uzmi komplet klimu sa instalacijom i relejima i to ti je to ;)
 
Član
ma sve se moze kad se hoce ubaci klimu ako mislis ostaviti golfa na duze vrijeme kod sebe a ako ces ga prodavat onda ja se iskreno nebih zajebavao.I neznam po kojoj logici ce zajebavati motor klima kaso sto rece clan gazija samo treba sve fino upasovat i nema nikakvih problema uzmi komplet klimu sa instalacijom i relejima i to ti je to ;)

Pa ne mislim ga prodavati jos jedno 2-3 god najmanje , a mozda ostane onda bratu ili nekom drugom ;)
 
Član
Po meni jedini veliki poso bi trebao da bude ubacivanje kompletne kutije grijanja u kabinu i spajanja sa tvojim postojecim puhaljkama na tvojoj tabli ako neces vec mijenjati tablu,a pod haubom je vec laksi poso bar po meni
 
Član
Po meni jedini veliki poso bi trebao da bude ubacivanje kompletne kutije grijanja u kabinu i spajanja sa tvojim postojecim puhaljkama na tvojoj tabli ako neces vec mijenjati tablu,a pod haubom je vec laksi poso bar po meni

Vidjeti cu sa Sretom , njega sam upitao , a moram vidjet isa ovim momkom kako je on ubacio u svoju duju bez prepravke a imam ev osada se sjetio jos jednom momka upitati da mi ubaci i kako je najbolje..
 
Top