Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
niksa je napisao(la):
@ edinko debeli potpis ;) al opet kontam ne može se plaho iz pravca M dvora brzo voziti 40-50 max sve ostalo je prolazak kroz crveno :icon_rolleyes:
Stvar je samo da si u pokretu, a da ti vidik bude zatvoren. Vozac iz Alipasine ce sve ostalo da rijesi. :lol:
 
Član
Evo maloprije nesreca na onoj krivini u obliku slova U na Otoci, kad se prodje pored trznog centra Merkur pa krene gore uzbrdo. Ne znam sta je bilo, Golf 3 na trotoaru i Alfa GTV crna u travi stoji, dobro razbijena. Tragovi kocenja sa donje strane (prije krivine), sta je bilo blage nemam...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Evo maloprije nesreca na onoj krivini u obliku slova U na Otoci, kad se prodje pored trznog centra Merkur pa krene gore uzbrdo. Ne znam sta je bilo, Golf 3 na trotoaru i Alfa GTV crna u travi stoji, dobro razbijena. Tragovi kocenja sa donje strane (prije krivine), sta je bilo blage nemam...

Vidio i ja :icon_eek: nijedno auto nije na cesti, alfa jos malo pa u praonici bi zavrsila :D
Ima li neko slike, vise inf. :icon_question:
 
Član
vidjao sam ovu alfu u zadnje vrijeme stalno u gradu, ako je to ta, imala je kao neke plave diode sa strana ispod vrata, bas ga je gaso lik momacki i eto jbg.
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
vidjao sam ovu alfu u zadnje vrijeme stalno u gradu, ako je to ta, imala je kao neke plave diode sa strana ispod vrata, bas ga je gaso lik momacki i eto jbg.

To je ta alfa, poznajem i momka i ne cudi me, dobro je pa su svi dobro, ne pise da je iko povrijedjen....
 
Legend
sinoc ides ispred impotanne centra, nista spektakularno, al bio je neki zastoj.. vidio sam yugu i daciu plavu
 
Član
edinko je napisao(la):
niksa je napisao(la):
@ edinko debeli potpis ;) al opet kontam ne može se plaho iz pravca M dvora brzo voziti 40-50 max sve ostalo je prolazak kroz crveno :icon_rolleyes:
Stvar je samo da si u pokretu, a da ti vidik bude zatvoren. Vozac iz Alipasine ce sve ostalo da rijesi. :lol:

Evo dmah cu ti ja reci sta je bilo, ja sam vozio astru.

Namontirao sam tablice u 8.30 a u 10.30 imao udes, iz pravca m.dvora nemozes ici vise od 40 da bi uhvatio semafore i da nemoras stajat.

Ja sam prosao na zeleno a cetvorka je morala proci na crveno i to velikom brzinom, jer je vjerovatno hvatao zuto svjetlo ali mi se cini da je uhvatio crveno.
Svi dobro znamo kada se iz alipasine izlazi da se mora dobro zagasat da bi se stiglo na donji semafor a pogotovo ako nisi bio prvi u koloni.

Dosta mi je vise prica trkaci ovo trkaci ono. To sto sam ja imao jako auto nemora znacit da sam trkac i da sam se sa nekim trkao, i unaprijed me okriviti za udes kao sto je to bilo na licu mjesta.

pozz svima
 
Član
@Jetta
Pa ja sam napisao da je iz pravca Alipasine problem, tamo se nepostuje semafor, a ne iz pravca M. dvora iz tog pravca se otvori zeleno. Jedino ti nemozes vidjeti od auta koji stoje na crvenom ima li sta iz pravca alipasine. relacija M. dvor bascarsija ima prioritet u svakom slucaju, jer Alipasina sjece glavnu ulicu. I da nema semafora nikako ti imas prednost.
Vec sam pokusao da objasnim problematiku te raskrsnice. Kao sto sam napisao par puta mi se desilo bas to samo sam vidio da ima otamo auta koja prolaze na kasno zuto ili crveno.

I nisam napisao da si trkac niti bilo sto. Zao mi je sto si tako novo auto zapamtio, ali neka je ziva glava, a ti ces naplatiti stetu aBd i kupit nesto bolje.
 
Član
danas oko 14:30
vabia vs dvicina




nisam bas vidio stetu na vabiji al opet ne kontam kako se dvica okrenula ovako :icon_question:

:123:
 
Član
Maloprije na otoci kod kvadrant pijace prolazim, golf dvica i bmw 5 se dobro zakacili... policija na uvidjaju... nadam se da su vozaci uredu :icon_confused:
 
Član
Zna li neko vise sta se desilo na m.dvoru? Izgleda da se neki bijeli bmw zapalio? Ja sam iz daleka vidjeo ali nisam 100% siguran jel bmw
 
Top