Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
sjecam se ovog stila, bas zbog ovih zelenih celicara, mada se ne mogu sjetiti nicka :icon_rolleyes:
 
Legend
Nazalost, prosao 10tak min nakon udesa (ovog kod RTVa) tek hitna dosla.. izvlacili su ovog momka (predpostavljam da je on preminuo), RIP :icon_sad:

uzasan prizor..
 
Član
sub3r je napisao(la):
sjecam se ovog stila, bas zbog ovih zelenih celicara, mada se ne mogu sjetiti nicka :icon_rolleyes:

stilo je od "stilo" (sanjin) a sudario se s trojkom u njenu bocnu desnu stranu, srecom nikom nista!


a ovaj sinoc kod RTV-a strasan prizor...
 
Član
Moj Stilic je u pitanju ;) ja kriv 100% jbg desava se, hvalo Bogu niko nije povrijedjen sto je najbitinije a auto ce se popravti.....
 
Član
danas na otoci vidim bijelo auto totalno razvaljen desni prednji dio, izgleda bijeli punto, tocak skroz odvaljen

mogao sam i ja danas biti rahmetlija kod akve izleti mi covjek iz one ulice sto ide sa autoputa, uleti budala u moju traku, sreca brzo sam reagovao.... bio tereni kombi, jbm ti budale, ni kriv ni duzan mozes poginuti....
 
Član
neku noc izasao sa djevojkom malo da se provozam sa motor i gledam ovog kretena sta izvodi po cesti..kosto neko rece samo pod gasom nekim vozi..i bas djevoci govorim ovaj nece daleko..i bih ja upravu..samo mi zao momka sto ni kriv ni duzan poginu a i covjeka u kombiju..
nisu mi nikako jasni neki ljudi..
 
Član
ma brate nije raja normalna, kurce se ljudi i to maximalno, e danas sreca onom liku sto je otisao odmah, allahami dragog nebi se dobro proveo..... jbt napravite invalidom, i sta ces onda, jbs to sto ce ga kazniti kad covjek ostane u kolicima....
 

wkd

Član
:icon_eek: zadnjih 48h su fkt ukleti... Ja jutros krenuo kuci sa posla u 06:30h, i normala iz radiceve, zeleno na semaforu, ukljucujem se na obalu kad deduka sa cetvorkom prozuja, tik ispred mene... do 11h nisam zaspao, ebo kevu penzionersku
 
vozamo se ja i rodjak na motoru kad uspori dvojka ispred nas i otvori lik vrata nije ni zakocio a auto ide nama u susret te jedva nekako se provukli kad izlazi lik niti da se izvini niti ista.a znam ga ko je, dobar momak ko hljeb samo mu stari nesto dobro bolestan pa je momak sjeban do bola i nismo htjeli reagovati. a da je neko drugi...dženks odma.
 
Havarija,bio sam na mjestu nezgode


NeverMind je napisao(la):
ovu sam tricu ja vidio oko 9 pored bbi.a pokusavala da se ganja sa boxter spyderom...


u svakom slucaju mi zao momaka :icon_sad:

ti si vidio meneee kako obilazim boxter spydera kod BBI oko 21 sat preko sinaaa,jer je usporio 10km/h i jos 2 km prica sa svojim''HAVEROM'' pa su kod mene onda malo zivci proradili :D ,a istog golfa vozam,crni,2 vrata
 
Član
Ajdin999999999 je napisao(la):
Havarija,bio sam na mjestu nezgode


NeverMind je napisao(la):
ovu sam tricu ja vidio oko 9 pored bbi.a pokusavala da se ganja sa boxter spyderom...


u svakom slucaju mi zao momaka :icon_sad:

ti si vidio meneee kako obilazim boxter spydera kod BBI oko 21 sat preko sinaaa,jer je usporio 10km/h i jos 2 km prica sa svojim''HAVEROM'' pa su kod mene onda malo zivci proradili :D ,a istog golfa vozam,crni,2 vrata





eh eh moze bit onda zajeb sam napravio .... :cool:
 
Član
Maloprije u Boljakovu lik prestize auto i zabi se sa audijem u pun autobus. Ja bio dva auta iza busa i bas me prepade. Raja izlijece iz busa govore bjezite zapalit ce se a ovaj iz audija ispade kroz suvozaceva vrata i jauce.
 
Top