Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Putovanja.ba
Administrator
Mene bas zanima koliko puta su mijenjane ograde na stanicama i koliko je para na to potroseno i ko snosi troskove popravke. Mislim da je svaka stanica u Sarajevu barem jednom skršena.
 
Član
Mislim da su ove nove ALU pa se lako krse. One prijeratne negdje sam ih vidio, jos uvijek stoje, zdrave i prave :)

Ove su sigurnije po putnike automobila, ali ne stite tako dobro ljude na stanici kao one prije.
 
Član
Maloprije prolazim pored Robota u Hrasnom i na samoj raskrsnici prevrnut Renault Megane stariji onaj model do 2000. god napravio sam jedan krug i tad sam skonto koje je auto. Vozac kako sam vidio nepovrijeđen ali na autu totalka. Evo i video
 
Član
Svratili do prodavnice kad imas sta vidjeti ....
LInk sa kliksa
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hro...o-i-tesko-povrijedio-dvije-djevojke/131115136

Kako saznajemo s mjesta nesreće, putnički automobil Golf 2 je pri brzini većoj od 100 km/h prolazio centrom Vogošće i pri tome udario dvije djevojke i nanio im teške povrede, nakon toga je udario u drvo pored ceste te se odbio i sudario se sa putničkim automobilom Renault Clio.

131115136.3_xl.jpg
 
Član
bio sam i ja dole a prosao sam samo par minuta prije ovoga udesa,katastrofa i da vozi preko 100km/h kroz naseljeno ito bas ondje gdje zavrsava traka i pocinje jednosmjerna ulica to jos ne mogu da vjerujem samo se nadam da ce djevojke koje su nastradale ni krive ni duzne biti uredu brz oporavak im zelim
 
Član
ja sam oko 7 pio kafu i vidio neke srednjoskolce u crvenoj dvici da se vozaju, dovikuju iz auta, umalo me nije udario dok je skretao i sasjek'o moju traku. nebi me cudilo da je to taj lik, pošto vidim i P nazad. kako god, nadam se da će ove cure biti ok, a ovakvom debilu bi samo dobar degenek možda došao do glave...

ipak slušam sad na radiu, neki lik 34 godine ima. još debilnije. ccccccc
 
Poslednja izmena:
Član
po mojoj nekoj procjeni, doblo je isao iz pravca bitumenke a nisan iz pravca ilidze. neko je prosao kroz crveno i to je bio rezultat. opet kazem moja procjena i ne mora znaciti da je bilo tako
 
Top