Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
toki je napisao(la):
Jos jedna zrtva pjesaka:

"Jedna osoba je poginula u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko 15 sati na raskrsnici ulica Mula Mustafe Bašeskije i Đulagina, u starom dijelu Sarajeva."

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/sarajevo-pjesak-tesko-povrijedjen-u-naletu-automobila/130607106

Isao je brzo pravo... :icon_sad:

:icon_cry: uzas brate majmuni na cesti :icon_mad:
 
Član
Maloprije udes u rajlovcu, golf 2 bijela i nissan frontalni cini mi se. Vec su bila pomjerena auta sa ceste, tako da ne znam kakva je situacija sa povrijedjenima. Ima li neko vise informacija?? Izgleda strasno...
 
Putovanja.ba
Administrator
emir_89 je napisao(la):
Maloprije udes u rajlovcu, golf 2 bijela i nissan frontalni cini mi se. Vec su bila pomjerena auta sa ceste, tako da ne znam kakva je situacija sa povrijedjenima. Ima li neko vise informacija?? Izgleda strasno...

ima na klix. Jedna osoba povrijedjena.
 
Član
Fele je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
Maloprije udes u rajlovcu, golf 2 bijela i nissan frontalni cini mi se. Vec su bila pomjerena auta sa ceste, tako da ne znam kakva je situacija sa povrijedjenima. Ima li neko vise informacija?? Izgleda strasno...

ima na klix. Jedna osoba povrijedjena.

vidio sam kasnije, meni je u tom momentu ova dvica izgledala 6x razvaljenija. Hajd super što se sve na kraju ok završilo
 
Član
Maloprije prolazim preko koblje glave oko 11 sati, taman kad se popenjes imas sta vidjeti, policija hitna, slupan motor kaciga, unose zenu u hitnu. Nez sta je tacno bilo ni usta je udario s motorom :S
 
Član
BMW 316i 90god je napisao(la):
Maloprije prolazim preko koblje glave oko 11 sati, taman kad se popenjes imas sta vidjeti, policija hitna, slupan motor kaciga, unose zenu u hitnu. Nez sta je tacno bilo ni usta je udario s motorom :S

Zna li iko sta je bilo?
 

OmO

Član
Tri osobe su povrijeđene u saobraćajnoj nesreći koja se danas oko 11:30 sati dogodila u Dalmatinskoj ulici, u centru Sarajeva, potvrđeno je za Klix.ba u MUP-u Kantona Sarajevo.

Sudarila su se dva automobila Golf, a u jednom od njih su povrijeđene tri osobe koje su prevezene u Kliniku urgentne medicine bolnice Koševo, gdje će im biti pružena pomoć.

Od siline udara, jedan od automobila se prevrnuo na bok. Na uviđaj su izašli pripadnici MUP-a Kantona Sarajevo.

130814049.1_xl.jpg

130814049.2_xl.jpg

130814049.3_xl.jpg

130814049.4_xl.jpg

130814049.5_xl.jpg
 
Super Moderator
a ja amidže jest ga napuco.... ovo je skroz glupa raskrsnica uvijek problem izaci tu na cestu
 
Putovanja.ba
Administrator
Nije mi jasno kako su ovo uspjeli, pa kojom se brzinom onda taxi kretao?!
 
Top