udes u naselju Mokro, sleperu spao teret

udes u naselju Mokro, sleperu spao teret

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ja koliko znam da nema bio je jos jedan mercedes slupan ali su njega odvezli nisam stigao slikati, ovaj pug je dobro nastradao u njemu bio covjek sa malom djevojcicom sreca dobro su prosli
 
Član
uj j*ote jesu imali srece pogotovo vozac kamiona gledaj gdje je stao a plus ovi jadni s autima ccc strasno
 
Član
Steta i kamijona i pezo-a kamijon je noviji a u puga ko nije vidijo jastuke sad ima priliku gle koliki su ovi kolutovi kad u to grunes kao u zid covjece.
 
Legend
uh.. znam ovaj put, jedno vrijeme je bila rupa tu, blizu desne bijele linije, moguce da je na to naletio.. inace ovo je bas zeznuta krivina na dionici
 
Član
raymo je napisao(la):
Steta i kamijona i pezo-a kamijon je noviji a u puga ko nije vidijo jastuke sad ima priliku gle koliki su ovi kolutovi kad u to grunes kao u zid covjece.

ma steta kamiona...:icon_cry: a teski su ovi namotaji zice.. u jednom ima otprilike oko 800kila...
 
Član
Actros MP2 il MP3 slabo prepoznajem te razlike:icon_cry:....sve ce bit da je teret slabo obezbjedjen jbg po buntu to i nije neka tezina,sreca pa nema povredjenih
 
Član
sreca pa nije bilo posljedica, jer urijetko tim putem ide ko 50 - 60, to su pretezno brzine oko 80 pa sve do 100...
 
Član
Prvo sam se nacekao sat ipo u koloni pa onda obilazio kroz neka sela po rupcagama i makadamu.. Proklinjao sam onaj dan kada sam spustio auto :lol: .. Sreca pa nema povrijedjenih i nastradalih..
 
Legend
edo_16v je napisao(la):
Prvo sam se nacekao sat ipo u koloni pa onda obilazio kroz neka sela po rupcagama i makadamu.. Proklinjao sam onaj dan kada sam spustio auto :lol: .. Sreca pa nema povrijedjenih i nastradalih..


znam kuda si zaobilazio:icon_smile: zato sam ja auto parkirao pored puta i otisao sa drugom;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top