udes u naselju Mokro, sleperu spao teret

udes u naselju Mokro, sleperu spao teret

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Najgore od svega je sto niko nije regulisao tu obilaznicu. Uzak put a sa obje strane navale auta i onda nikad se mimoici
 
Legend
edo_16v je napisao(la):
Najgore od svega je sto niko nije regulisao tu obilaznicu. Uzak put a sa obje strane navale auta i onda nikad se mimoici

to sam i mislio, najgore je sto su tuda i kamioni i autobusi posli, ja neznam kako su se uspjeli mimoilaziti, tu vise zivce izgubiti nego da si ovamo cekao 3h
 

MTR

Član
stariji je ovaj MB , znam ove vozace od Bihorca , stalno su na carinskom terminalu u Zenici , voze zicu iz Zeljezare za Crnu Goru , sve budala do budale i uvijek ih ide po 6-7 u koloni , sreca niko nije nastradao , teret im nikad nije propisno osiguran samo nako nabacaju na slepu i hajmo :icon_mad:

ps. sorry nisam gledao zanju sliku , jest MP2 ;)
 
Član
haha vid mi kamiondzija...jbg svi soferi su malo opiceni ljudi,imam ja jarana sofera likovi kad naguze po gasu uh hehehe,jbg bitno je samo teret dobro stegnit i ne zaj*avat se sa prikolicom,prije 2 godine iso sam iza lika od vogosce do visokog prazna prikolica al se ljulja samo sam gledo kad ce stranice popucat.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top