Udes pofalici!?

Udes pofalici!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BMW e-36 se trkao sa dva auta iz pravca Ilidže prema gradu , prilikom provlacenja između auta zakaci neko auto kod hotela Bristol i nastravi jurcati prema gradu ,prolazi na crveno na pofalicima u pravcu pofalica, zakci taxistu (plavi toledo) koji je isao iz pravca grbavice i na kraju udari u bijelog golfa kojeg je odbacio na trotuar .
BMW se zaustavlja na pola trotuara i tarake za Pofalice iz pravca grada , a golf je udario u boric na trotuaru.
 
Član
taj covjek u bijelom golfu je profesor engleskog u masinskoj skoli i ima teze povrede slomljena mu je jedna noga na cetiri mjesta i ima jos nekih povreda koje neznam.Jbg brzina cini cuda :icon_sad:
 

IGY

Član
G_T_I je napisao(la):
BMW e-36 se trkao sa dva auta iz pravca Ilidže prema gradu , prilikom provlacenja između auta zakaci neko auto kod hotela Bristol i nastravi jurcati prema gradu ,prolazi na crveno na pofalicima u pravcu pofalica, zakci taxistu (plavi toledo) koji je isao iz pravca grbavice i na kraju udari u bijelog golfa kojeg je odbacio na trotuar .
BMW se zaustavlja na pola trotuara i tarake za Pofalice iz pravca grada , a golf je udario u boric na trotuaru.

svaka cast na detaljnom objasnjenu
a tok golfa kod bristola sam i ja vidio i bas se cudio vidim da je kucnut ali nista vise ni auta okolo
 
Član
Frisko cipovana petica u comelu i peugeot 206 GTI .
IGY sto ne stade u parku kod papagajke da vidim ibizu iz bliza da dusmanam i trazim mane hahahahaha
 
Član
zlatani je napisao(la):
taj covjek u bijelom golfu je profesor engleskog u masinskoj skoli i ima teze povrede slomljena mu je jedna noga na cetiri mjesta i ima jos nekih povreda koje neznam.Jbg brzina cini cuda :icon_sad:

Koji li je to profesor mozda ga znam, ja sam iso u Mašinsku.....

Jbg... sinoć sam bio u gradu to je haus vise se nemozes bezbjedno vozat, pored mene su proletile dvije 2, nedo bog da su morali zakociti, da je neki pješak izletio na ulicu, na licu mjesta bi pogino. Ma ovo je postalo DIVLJI ZAPAD sad svako moze imati brzo auto za 3 000, a sto nije tehnicki isparvno to ga zaboli q... loše loše....
 

IGY

Član
G_T_I je napisao(la):
Frisko cipovana petica u comelu i peugeot 206 GTI .
IGY sto ne stade u parku kod papagajke da vidim ibizu iz bliza da dusmanam i trazim mane hahahahaha

hehehe drugi put, nisam te vidio

:icon_exclaim:
 
Početnik
G_T_I je napisao(la):
Frisko cipovana petica u comelu i peugeot 206 GTI .
IGY sto ne stade u parku kod papagajke da vidim ibizu iz bliza da dusmanam i trazim mane hahahahaha

sigurno


ja cu sebi kupiti helikopter za po noci da se vozam nema drugo , ili onaj Gadget Chooper makar
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
boze sacuvaj debila :S
joj zbog ovih trkaca sa dvicama, nas murija pegla mamu im ***** onu seljacku nafuranu :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

svega danas ima ...pa vidi od 11 uvecer do 3 ko se voza i kakvi se degeni vozaju... po 10 ih u autu:lol::lol::lol:
brza voznja je za pistu ..eventualno semafor 1 do 2 i to kad nikog nema
trkaci sa dvicama :lol:
 
Član
nije raja sve u dvicama,nego u seljacima,ja imam dvicu 16v,ali vjerujet da je nisam nikad stisno do maksimuma,polahko cuvam jebiga ne isplati se davati pare zbog debila,neka mi neko kucne karambolku,neko blatobran,hauba,far i jebaji ga.....
ja da se pitam sve bi kruzne tokove postavio pa nebi imao vremena ni prostora da divlja....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top