Udes pofalici!?

Udes pofalici!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Eo veceras opet udes, na pofalicima, kako sam mogao vidjeti, bmw i merc, strasno.. :icon_cry:

bit ce na tvu, vidio sam da je TV ekipa bila tu..

ako neko ima vise info nek napise sta kako
 
Član
tu na prelazu je stajala moja stara i sve vidjela sekunda da je zakaci golf, evo info iz prve ruke...
ucestvovali su bijela dvica, taxi toledo, i tamno plavi bmw,
znaci frajer sa dvicom je proletio kroz crveno kod ekonomske zatim udario u taxistu koji je isao od grbavice i dalje preko pjesackog ostrva proletio i udario u bmw-a koji je stajao u iskljucnoj prema pofalicima i zaustavio se kod onog bora

strasno...
 
Član
i ja sam sad prosao tuda ,kolona ogromnaa i stoji taxi toledo na sinama ,karambolka na cesti izgleda da su se bas dobro roknuli
ima li povrjedjenih???
 
Član
OMG imal jos kakvih informacija, zbog nekog kretena stradaju nevini kako ja to nemogu :icon_confused:
 
Legend
boze sacuvaj debila :S
joj zbog ovih trkaca sa dvicama, nas murija pegla mamu im ***** onu seljacku nafuranu :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
boze sacuvaj debila :S
joj zbog ovih trkaca sa dvicama, nas murija pegla mamu im ***** onu seljacku nafuranu :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

tako ti je to jarane, nas postene uvijek peglaju a njih nikad,
eo bas neki dan gledam na pofalicima onaj radar sto cesto bude, zaustavili postenog covjeka i peglaju ga ne znam tacno zbog ceka, pored njih proleti crni audi 100 na sat oni nista, poslije isto neka dvica oni nista ko da nista nije ni bilo
 
Član
Nije dzaba crveno postavljeno da bi murija oduzimala vozacke sve ima svoje značenje, ali debilu je to malo tesko objasniti i on konta ako je proso kroz crveno da je mangup, eto sad mozda je nekog i ubio.... kreten jebo sve svoje.....
 

sUx

Član
sad sam prolazio vracao se s posla izgleda da je bmw E36 plavi angel eyes farovi opaljen bas dobro naprijed ...
 
Član
Taj BMW se kretao prema Pofalicima glavnom ulicom, i prije Pofalica, na semaforu, zakacio je jedno auto-golfa 2 (kod Hotela Bristol), i nastavio da se krece, zatim je udario Toleda na sinama (raskrsnica Pofalici) i dok se odbijao opet je udario bijelog Golfa 2 (na istoj raskrnici)...

(ovako mi je ispricao jedan policajac)
Trenutno nemam kabal od telefona, a sve sam uslikao...
 
Legend
muyke je napisao(la):
tako ti je to jarane, nas postene uvijek peglaju a njih nikad,
eo bas neki dan gledam na pofalicima onaj radar sto cesto bude, zaustavili postenog covjeka i peglaju ga ne znam tacno zbog ceka, pored njih proleti crni audi 100 na sat oni nista, poslije isto neka dvica oni nista ko da nista nije ni bilo

isto tako neki dan. zaustavi mene sto sam se odmah prestrojio u srednju traku,jer je neka stara baba isla 2 sata preko pjesackog, i ajd ja stanem poce on mene pelglati ha fu, kad neki raceri proletise pored mene, i ja mu bas govorim reko sto ove ne ganjate, kae on ma sami ce oni nama doci :icon_rolleyes::icon_rolleyes:

idioti :icon_mad:
 

IGY

Član
uzas, kad sam vidio na sta lice auta sjebao sam se
toleda nema pola, a ni bmw u nije mane i os je sjeban podosta :icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top