Udes pofalici!?

Udes pofalici!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Noke slazem se s tobom u potpunosti...koji su to kreteni...uhvate mene peglati sto sam zatamnjen a isto tako dok mene peglaju proleti kraj nas dvica dizel...ma leti on 80km/h misli da ide 260 i oni nista...kaze on meni uhvaticemo mi njega...ma mislim se u sebi uhvatices ga za ku..c

I svugdje u svijetu dozvoljeno zatmaniti zadnja stakla i sajbu samo kod nas nesh drugacije...hebem im se sa mamom :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Sorry na off topicu raja ali morao sam ;)
 
I u nas ima koji se glupiraju ne normalno, a policija nista, samo gledaju, proslo ljeto ja sa ocem kuci sa posla, lik ispred nas kroz centar pici jedno 80 km/h suprotnom stranom, policajci na izlazu iz carsije se sakrivaju iza auta, k'o fol ne vide ga, i jos puno takvih slucajeva... @MATADOX i meni je glupo za te folije, prije je se moglo, sada ne moze, komsija u mene radi na tahnickom, glavni dole, i bas sam se kod njega raspitivao za te folije, prema novom zakonu smijes imati samo zadnja bocna zatamnjena stakla, mogu te vratiti sa tehnickom cak i za zatamnjenju zadnju sajbu, a o prednjim da ne pricamo, i meni je glupo, sta ta folija steti nekome??? Kako se one guzonje iz vlade smiju vozati sa 100% zatamnjenim svim staklima osim prednje sajbe, ako mi ugrozavamo sa folijama saobracaj, i oni isto ona tako rade, ma jebes nas zakon, radi narod kako se kome ***** digne, a policija samo one "nizeg ranga" zajebaju!!!!
 
Legend
Upravo tako.. njima se moze sve, a kad skontas vozila vlade ili bilo koga podlijezu istom tom tehnickom pregledu kao i mi..

neki daj sjedim u onoj drotovskoj petici (ne pitajte sto :D) ugl ona se sva ofucala, iskrivila, pragovi popucali, smijem se kladit da je moja dvica u boljem stanju i da bi prosla tehnicki 10x bolje nego ona njihova propala petica, kad je sve sabani voze..

al glavno je, oni drotovi se hvale, ma kaze dobro ide jebo mater, leti :icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top