udario pa pobjegao

udario pa pobjegao

Little Dragon je napisao(la):
asmire jel njemu sta bilo vidim fino te opalio kako je on mogao nastaviti voziti?

ispod Logavine prije semafora,ima ona ograda od metar s lijeve strane,ja isao lijevom trakom,on sinama,kisa padala....isao ispred mene na 5 metara i kako sam prolazio pored njega,nije gledao,a nema ogledalo u retrovizoru i samo namotao u moju traku..ja na kocnicu i zadnjim coskom me zakaci po karambolci prednjoj,a onaj dio je uzak bas i na ogradu me gurne..malo se zanio i kad je osjetio udar samo se vratio na sine i po gasu
 
Little Dragon je napisao(la):
a majqu ebo pa kako nisi vidio tablice ispred tebe je vozio zar se ne mozes sjetiti

pa vozio pored mene i u sekundi skrene,gledao sam gdje cu udariti,da li u zgradu,ili u ogradu,u tim situacijama gledas glavu,kakve tablice...
 
Little Dragon je napisao(la):
prodaj ga u djelove izvuci nesto ebi ga , eno kupi od seficinog sina onu 4vrku prejeftina je a fino auto

razmisljam jos,da li da ga pravim,a necu sa 2 vrata,posebno ne onu kitovanu kantu :p,bice nesto,samo da nafatamo ove "trkace"
 
Little Dragon je napisao(la):
moze i G sad za male pare :)

http://www.pik.ba/artikal/2267456/automobil-opel-astra/ evo je za 6500 odma :D



ma samo da ga nadju,isao sam danas do ove zgrade ispod logavine gdje je bio sudar i imaju 2 kamere koje pokrivaju tacno mjesto sudara,pa moram u policiju sutra da vidim rade li te kamere
 
Član
Ljudi sve je više ludaka u ovom sobraćaju, ja se razmišljam kamericu kakvu u auto ubaciti. A vi kao taxisti bi to trebali obavezno.;)
 
e ovako,dobio sma dojavu da je vidjen na otoci kako skrece prema aneksu tamnozeleni golf koji odgovara opisu,znaci nema ogledalo u lijevom retrovizoru,golf 2,stari model,tablice zavrsavaju sa ATX,a ja sam ranije naveo da su tablice po izjavi svjedoka PP 13 TX,pa ako neko vidi nesto slicno na otoci,ili prema aneksu,nek pise...ja cekam svoje auto,za dan,dva je gotovo,pa cu i sam da trazim...
 
Top