udario pa pobjegao

udario pa pobjegao

ako sam pogrijesio dio foruma,nadam se da se admini ne ljute,neka je prebace :cool:
sinoc iza 12 sati me udario tamno sivi golf 2 stari model,2 vrata,zena koja je svjedok je vidjela tablice PP 13 TX,ja sam vidio samo prva 2 slova,PP,nelogicne su mi tablice,ili zena nije vidjela sve brojeve,kao srbijanske da su,cini mi se da iza prvih slova dodje kao krst..udario me ispod Logavine,od carsije prema katedrali,sa šina je skrenuo naglo u lijevo i gurnuo me na ogradu,a zatim pobjegao,da mi nije slomio tocak,stigao bih ga..ako neko od forumasa vidi tamnosivi golf 2,2 vrata,stari model,fali mu ogledalo u lijevom retrovizoru,sa slicnim tablicama,jer nisam siguran da su ove,molim da jave policiji,jer sumnjam da ce ga naci..

[IMG=http://img33.imageshack.us/img33/8132/bhtuning.th.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
 
Član
PP je prijepolje...
mada mora biti trocifreni broj ukoliko je rec o registarskim tablicama iz Srbije ili odakle god...

zao mi je, voleo bih da sto pre nadjes krivca...
 
Član
I meni se pre neko vece slicna stvar desila, srecom si video ko te je udario. Tablice PP su oznaka za Prijepolje, a TX na kraju za taxi, sigurno ces lako pronaci auto, samo ga prijavi. U jbt tek videh sliku, on je tebe bas raspalio...
 
Član
evo covek rece taksi... imas onih sto voze iz Prijepolja do Sarajeva po ceni autobuske karte, clan Dule je iz Prijepolja i mogao bi nam pomoci, mozda bismo mogli naci taksistu koji vozi na toj relaciji....
 
dellas je napisao(la):
I meni se pre neko vece slicna stvar desila, srecom si video ko te je udario. Tablice PP su oznaka za Prijepolje, a TX na kraju za taxi, sigurno ces lako pronaci auto, samo ga prijavi. U jbt tek videh sliku, on je tebe bas raspalio...

nije mi logicno sto ima 2 broja,zena niej dobro vidjela valjda,a tx,znam da je taxi,al nije taxi,ima 2 vrata i nije imao firmu na krovu,kao sto sam je ja imao..mozda su tablice sa drugog auta..
 
Član
dobro mozda ovo i ono...
hajde da se raspitamo ko vozi na toj relaciji iz PP, opisi malo bolje auto a ja cu kontaktirati prijatelja koji cesto koristi te taksije...
a sto se tice dvoje vrata, ja se secam da su do 2000. po Sarajevu vozali taksiji sa takvim karoserijama...
 
deez je napisao(la):
dobro mozda ovo i ono...
hajde da se raspitamo ko vozi na toj relaciji iz PP, opisi malo bolje auto a ja cu kontaktirati prijatelja koji cesto koristi te taksije...
a sto se tice dvoje vrata, ja se secam da su do 2000. po Sarajevu vozali taksiji sa takvim karoserijama...

do 2000.,a sad je 2011.,sve znam,kazem,mozda je zena pogresno vidjela,ja sam vidio samo PP i okrenuo me,a mozda su ukradene tablice...tamnosivi,ili crni golf 2,leptiras,2 vrata,fali mu lijevo ogledalo u retrovizoru..
 
Član
Ja se sjecam da sam vidjao tog golfa, upravo tako nesto registracina PP, i bas kontam vidi ovog odakle je dosao ovamo, momak ga voza neki, u njemu je neki benzinac, 1.3 ili 1.6 toga se sjecam... vidjao sam ga na otoci 2-3 puta kad sam bio u Sa...
 
funky je napisao(la):
Ja se sjecam da sam vidjao tog golfa, upravo tako nesto registracina PP, i bas kontam vidi ovog odakle je dosao ovamo, momak ga voza neki, u njemu je neki benzinac, 1.3 ili 1.6 toga se sjecam... vidjao sam ga na otoci 2-3 puta kad sam bio u Sa...

ovaj je cadio kao dizel,kad sam udario,bilo ih je puno auto,okrenuli se gledaju i samo po gasu,nazad oblak dima..
 
Član
ajde sada... otezaj bilo kakvu konekciju sa slucajem... ako ti nadjem auto koji odgovara opisu reci ces da nije taj... mislim ne znam koja je svrha iznosenja tvog problema...

na forumu nam fali tema pa pocnimo da bez veze pricamo o necemu ....
sta bi bilo kad bi biloo oooo oooo....

nadji ga sam, ako te je uopste udario iko.
 
Član
Ma ne vjerujem da ih ima 50 takvih golfova u sarajevu, ako se nastavi vozati sresti ces ga vjerovatno, ili ce ga neko primjetiti sa foruma...
 
deez je napisao(la):
ajde sada... otezaj bilo kakvu konekciju sa slucajem... ako ti nadjem auto koji odgovara opisu reci ces da nije taj... mislim ne znam koja je svrha iznosenja tvog problema...

na forumu nam fali tema pa pocnimo da bez veze pricamo o necemu ....
sta bi bilo kad bi biloo oooo oooo....

nadji ga sam, ako te je uopste udario iko.

ne kontam svrhu tvoje price,kazem ti,nema golfa sa 2 vrata u regionu da je taxi,dizel je sigurno i zena koju sam prvi put u zivotu vidio je dala iskaz policiji da je vidjela sudar,pa ne znam sta ja to pisem ovdje?
 
Top