Ubacio cd player-jeli ok??

Ubacio cd player-jeli ok??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kako se meni scena dogodila, ja sam spajao cd i sve ok sve radilo vozim se je kad odjednom poce dimiti oko cd playera, za cas vremena dim popuni auto, ne mozes disati, ne mozes stati, ne mozes otvoriti prozor,kriza ziva... nisam dobro izolirao zice prilikom prespajanja, pa su se malo zapalile... :)
 
Član
e samo da napisem, moje iskustvo za osiguraci , kupio neki dan u auto dijelovima 2KM onaj paketic, zemlja porijekla P.R.C. . Vidio ne radi mi lijeva pozicija ni stop svjetlo, ja zamijenim stavim osigurac kakav je i bio od 5A, Vidim ja nesto nije OK poce se pusit, istopi se citav osigurac, al sto je najvaznije ne izgara, sav se ucrvenio, al nece da izgori, jedva sam ga izvadio klijestima. Kasnije da vidim reko sta nije u redu, kad ono na prednjem faru, + zica od pozicije se prislonila na drzac od sijalice kratkog svjetla (metalni), i istopila se izolacija i kratak spoj.


Da mi je neko prico da osigurac od 5A nemoze da izgori, nebi mu vjerovo, zato pazite kakve osigurace kupujete !!!!!
 
Član
CD se mora grijati normalno ko sve sto ima neku vrstu motorica i grije se... Ali taj smrad mi je sumljiv otidji fino kod elektricara nek ti pregleda instalaciju, jer nije se igrati sa tim instalacija gori ko barut kad se nesto desi i onda racunaj da ti je auto za 3min u plamenu, nebi da te prepadam ali pregledaj instalaciju zbog prevencije...
POzzzzz...
 
Član
a da slusas malo radio, pa da onda vidis smrdi li ti...
i sa radiom se player grije, ali manje...



ShArky je napisao(la):
e samo da napisem, moje iskustvo za osiguraci , kupio neki dan u auto dijelovima 2KM onaj paketic, zemlja porijekla P.R.C. . Vidio ne radi mi lijeva pozicija ni stop svjetlo, ja zamijenim stavim osigurac kakav je i bio od 5A, Vidim ja nesto nije OK poce se pusit, istopi se citav osigurac, al sto je najvaznije ne izgara, sav se ucrvenio, al nece da izgori, jedva sam ga izvadio klijestima. Kasnije da vidim reko sta nije u redu, kad ono na prednjem faru, + zica od pozicije se prislonila na drzac od sijalice kratkog svjetla (metalni), i istopila se izolacija i kratak spoj.


Da mi je neko prico da osigurac od 5A nemoze da izgori, nebi mu vjerovo, zato pazite kakve osigurace kupujete !!!!!
*ebem ti Kineze! Idu mi vise na neku stvar sa svojim fusevima!

Uvijek je vrijedila ona:"Nisam bogat da kupujem jeftine stvari"
 
Član
Hehehehehehehehe danas Smajke i ja sjedili na Ilincici citav dan uzivali uz pivice, prvo poce njegov JVC dvd zajebavat, ubacimo iz mog auta Panasonic mp3 svirao i on koji sat, ja prilazim radiu a on se usmrdio na plastiku drama :) reko sine ne godi njima ovo vrijeme al nikako :D ko mu jebe mater, potrosna roba :D
 
Član
danas elekticar pregledao sve detaljno i sve ok..danas nije nista smrdilo,iako je u autu 50 C :) ..sve ok...radio je danas neka 3 sata bez problema
 
Član
ovo smo zatekli kad smo dosli na vrbanju u 3. mjesecu ove godine. uzrok pozara bila je instalacija i muzika u autu.

f_1m_e6e33c9.jpg

f_11m_001ff5e.jpg

f_12m_de00208.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top