Ubacio cd player-jeli ok??

Ubacio cd player-jeli ok??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Kod mene je znalo samo smrditi kad su mi kablovi od zvucnika bili ispod playera,al nista strasno... najvise mi je smrdilo kad su ga ukrali :) Ima ovdje ljudi koji vise znajju,valjda ti se jave...
 
Član
a ne smrdi to puno,jako malo..znate kako je kad se nova plastika zagrije..e to smrdi...a mene zanima jeli normalno da se cd playeri griju??
 
Početnik
moj se zna zagrijati, ali mislim nikad za krace od 2 sata voznje... bude mi cd bas vreo kad ga izvadim iz playera... no, nista ne smrdi, niti je smrdilo kad je postavljen ni prvi, ni drugi cd...
 
Početnik
Nista ti se nece desiti zato sto ti kablovi prolaze kroz osigurace,ionako je tu bruka kablova i fabricki,pa nista ne bude... griju se i osiguraci al ne toliko da ti istope kablove, da je tako ko bi ljeti izdrzao u autu..
 

IGY

Član
instalacija kad se zapali gori 34 metra u sekundi
ako se dobro sjecam
a sto ti plastika smrdi, moze biti da ti je player knap upao u kuciste i da jednu od plastika nisi fino vratio na mjesto pa se grije na playeru provjeri i to
 
Član
ma on se svaki mora grijat jbg...neki manje, neki vise...sam njegov motoric koji vrti cd se mora zagrijat ba...ne brini se ti da ce ti se ista zapalit, jer, ako nesto ne bude dobro, moze crknut osigurac i to je to...a valjda je pod garancijom jebes ga, ako se sjebe ne moras se brinut...:)
 

IGY

Član
mora se zagrijati, i frizider hladi ali opet se zagrije motor :D

nista se ne sekiraj, ako je dobro pokopcano a jeste jer do sad bi znao, neao Bog da saznas da nije...
nemas sta brinuti a mozda ti i nije do toga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top