U teškoj saobraćajnoj nesreći kod Tuzle troje poginulih

U teškoj saobraćajnoj nesreći kod Tuzle troje poginulih

Na magistralnom putu Tuzla-Lukavac večeras je došlo do teške saobraćajne nesreće u kojoj su smrtno stradale tri osobe, potvrđeno je za Klix.ba iz Operativnog centra MUP-a Tuzlanskog Kantona.

151107103.3_xl.jpg

Nesreća se dogodila kod benzinske pumpe Junuzović Kopex u blizini Lukavca večeras oko 21 sat, a učestvovala su dva vozila. Saobraćaj je tokom vrđenja uviđaja bio zaustavljen u oba smjera, a više detalja o uzrocima i posljedicama nesreće će biti poznato sutra. Kako nezvanično saznajemo i u drugom vozilu koje je učestvovalo u saobraćajnoj nesreći je bilo povrijeđenih osoba.

151107103.4_xl.jpg 151107103.5_xl.jpg 151107103.6_xl.jpg

Tuzno i zalosno koliko se gine na nasim cestama, pogotovo u zadnje vrijeme :(
 
Član
Boga pitaj koliko je vozio ovaj sa x5 vidi sta je uradio od svog auta, a ovog je prepolovio skoro

Kazu da je sa nekom trebom "kuliro" i oni su prosli sa lakim povredama, dok su u ovoj Toyoti poginuli svi na zalost
 
Član
Preksinoć vozim iz Tuzle za Sarajevo i neki debil me na karauli prestiže ispred samog tunela gdje je bila dupla puna linija. U Bosni se vozi veoma brzo s obzirom na uslove. Na žalost zato ima toliko žrtava na putevima.
 
Član
Opet neki babin sin sjeo u X5-ticu, folirao se i ubio neduzne ljude. Meni je najgore sto takvi guzonje skoro uvijek izvuku zivu glavu.
Nikad necu zaboraviti kad se prije par godina u SA dijasporac kurcio pred trebom. Od siline udara je iz Audija A8 izletio motor zajedno sa prednjim trapom. Oboje su poginuli, naravno.
 
Član
Preksinoć vozim iz Tuzle za Sarajevo i neki debil me na karauli prestiže ispred samog tunela gdje je bila dupla puna linija. U Bosni se vozi veoma brzo s obzirom na uslove. Na žalost zato ima toliko žrtava na putevima.
Putevi nisu nesto, gust saobracaj , i ono sto je najgore nismo ni mi normalni.
Mene kada neko pretice ja smanjim brzinu, jbg takav sam,... nemoj da mu nesto bude a da se ja posle kopkam, *sto nisam usporio* , a x puta mi se dogodilo da kada ja nekoga preticem on pocne ubrzavati... jednom sam se i jedva izvukao iz makaza tako. Boga mi.
Imamo puno, pretezno mladje raje, koja je malo i blentava i neiskusna pa tako neke stvari u saobracaju ne shvataju ozbiljno.
A kasno je kada nesto bude...
 
Član
U ovakvim temama svi svetci uvijek, niko ne gasa, niko ne pretice, svi po propisima itd. Jbt, pa ja prvi ogranicenje brzine ne dozivljavam, preticem kad mi se ukaze prilika i vozim koliko mi se vozi ili koliko auto moze da izdrzi u situaciji ako bas gasam. Eto, vozim vise nego sto pola forumasa ima godina i nikakvih problema sa mnom, a prvi za sebe kazem da ne vozim po propisima. Dzaba sve ako si kreten i ne znas sta radis.
 
Član
U ovakvim temama svi svetci uvijek, niko ne gasa, niko ne pretice, svi po propisima itd. Jbt, pa ja prvi ogranicenje brzine ne dozivljavam, preticem kad mi se ukaze prilika i vozim koliko mi se vozi ili koliko auto moze da izdrzi u situaciji ako bas gasam. Eto, vozim vise nego sto pola forumasa ima godina i nikakvih problema sa mnom, a prvi za sebe kazem da ne vozim po propisima. Dzaba sve ako si kreten i ne znas sta radis.
Oggy voziti 10 ili 15 preko ograničenja nije problem ili preticati negdje gdje možeš i imaš prostora. Ali pristizati na punoj liniji i gdje nemaš pregled to nije ok.
Ili voziti 60 preko ograničenja u naseljenom mjestu i jos se time hvaliti, to nije ok.
 
Član
Ne razumijem ja vas kojima smeta ova prica nikako ...
Niko nije svetac i svakome se desi pogreska, pa tako prvi i ja polazim od sebe da i ja grijesim, ali je fazon sto to rijetko radim sa namjerom i maksimalno se trudim da ne napravim velike greske koje mogu mene ili druge ucesnike kostati zivota. Do sada sam spavao mirno, pa bih volio da tako bude i dalje.. Ja sam jedan uzas na cesti osjetio i na svojoj kozi, ali sam hvala Bogu ostao u komadu, i zato pisem takve postove i pisat cu i dalje na teme slicne ovoj.
 
Poslednja izmena:
Super Moderator
ma hajd to sto svi voze sporo, nego odma je ovaj u X5 babin sin i on je kriv i ubio ih je? gdje pise ko je kriv ja nisam uspio naci?
i drzava je kriva, zabranjuje uvoz auta starijih od toliko i toliko, neke norme bla bla a ljudi se voze u neispravnim i nesigurnim autima
pa svaka cervorka golf je sigurnija i bezbjednija od svake dvice, a ne moze se svaka uvest
lagune se ne mogu uvest neke, audi a6 recimo malo stariji, ono sto bi ljudi kod nas mogli sebi priustiti da se voze sigurnije
da ne govorimo o cestama kakve su klizave, prljave, rupa na sve strane, vagasi itd..
 
ma hajd to sto svi voze sporo, nego odma je ovaj u X5 babin sin i on je kriv i ubio ih je? gdje pise ko je kriv ja nisam uspio naci?
i drzava je kriva, zabranjuje uvoz auta starijih od toliko i toliko, neke norme bla bla a ljudi se voze u neispravnim i nesigurnim autima
pa svaka cervorka golf je sigurnija i bezbjednija od svake dvice, a ne moze se svaka uvest
lagune se ne mogu uvest neke, audi a6 recimo malo stariji, ono sto bi ljudi kod nas mogli sebi priustiti da se voze sigurnije
da ne govorimo o cestama kakve su klizave, prljave, rupa na sve strane, vagasi itd..
potpis
 
Top