U sudaru dva automobila poginulo pet osoba

U sudaru dva automobila poginulo pet osoba

Član
covjece, maloprije procitao, i vidio slike .. strasno
jos ljudi izgorili u autu :icon_sad:

ne do Bog nikom

R.I.P.
 
ovaj se sav ukocio sto je izgorio...a kaze mi stari on je nekad tako naletio negdje prije 25godina akd su dva policajca podletila püo kamion sa ficom...zivi izgorili...miris ljudskog mesa kad gori mu se tad uvuko u nos, i moze ga prepoznat bilo kad...a jebiga pitanje je ko je ovdje kriv, mada ne treba odma tog sto je vozio pezoa osudjivat...i da je bio pijan nebitno, mozda je ovaj drugi u njegovu traku preso...
 
Jao snimak ovaj strahota, covjek do neprepoznatljivosti izgorio :(
cijeli dan su mi u glavi, bas je zivot nepredvidljiv, juce momak fakultetski obrazovan, kuca, auto, zivotno obezbijedjen, danas resovano truplo :/
 
Član
Darijan koji vozi plavu 607-cu ? Nizak, crn momak ?

Inace, vidio sam Punta preko ograde vamo kod nas gdje dovoze zaplijenjena/udarena/ i paukom pokupljena vozila...Sav Punto je nabijen, nista od njega, cudo bi bilo da su ono prezivjeli !
 
Član
Ovo je najveca tragedija koja se desila u Brckom od rata! Citav grad bruji o ovoj katastrofalnoj nesreci..

Sinoc sam bio u diskoteci Valentino u Bijeloj gdje su bili i svi ovi momci koji su nastradali! Sa Filipom Mendesom sam se pozdravio, momka znam zajedno smo trenirali fudbal i rijedak slucaj da nekad popije, 100 puta sam ga vidio u toj diskoteci i nikad nije bio pijan! Sinoc sam pricao sa njim i momak mi je izgledao OK tj. nije pio alkohol tad kad sam ga vidio a Darijana isto znam iz vidjenja i sinoc smo bili sto do stola, momak se citavu noc veselio i pio je alkohol i to kako sam vidio malo je vise i popio i 99% razlog ovog udesa je ALKOHOL i brza voznja!!! Cura mi je iz tog mjestu gdje se dogodila nesreca i ona mi je rekla da je Darijan presao u suprotnu traku i da su se direktno sudarili!!!
Braca Mendes su na licu mjesta poginuli a Darijan i braca Milici su izgorila u autu! Da se auto nije zapalilo mozda bi neko i prezivio od njih :icon_cry:

Dok sam pisao ovo citavo vrijeme sam drhtao jer ne mogu da vjerujem da iz tog podrucja za 1 god. 7 mladih momaka poginulo:icon_cry:

R.I.P
:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
nevjerovatno...nedo bog nikome,prodjoh tu 2 sata prije nesrece...strasno strasno,ne znam kako cu sutra proci opet pored mjesta tog i sahrana :(
 
Član
Kad smo se vracali iz diskoteke malo smo ranije krenuli od njih, jos je nas policija zaustavila u 3:40 na izlazu na glavni put kod skretanja za Bjelu tu nas je malo zadrzala i mi smo normalno otisli a nesreca se desila oko 3:50! Da je njih bogdom zaustavila sve bi se mozda drugacije zavrsilo al ko zna mozda su Darijana i zaustavili i pustili,jbg tamo se svi znaju pa je mozda tako i bilo..
Pet maldih zivota se ne moze nikako vratiti:icon_cry:
 
Top