U sudaru dva automobila poginulo pet osoba

U sudaru dva automobila poginulo pet osoba

Član
Stravična nesreća :icon_sad:

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila rano jutros na regionalnom putu Brčko - Cerik poginulo je svih pet putnika u dva automobila koja su se direktno sudarila, potvrdio je Srni portparol policije Brčko distrikta Halid Emkić.

On je rekao da se nesreća dogodila oko 3.50 u mjestu Dubrave kada je došlo do direktnog sudara Peugeota 607, koji se kretao iz pravca Cerika prema Brčkom i Fiata Punto koji se dolazio iz pravca Brčkog.

"Automobil Peugeot se prilikom sudara zapalio i u potpunosti izgorio zajedno sa troje putnika u njemu i za sada je nemoguće identifikovati ta lica", rekao je Emkić.

Prema njegovim riječima, u Fiatu Puntu poginuli su N.M. i F.M. (23), obojica iz mjesta Bijele.

Srna nezvanično saznaje da je riječ o Niki i Filipu Mendeš.

Osim uviđajne ekipe predvođene dežurnim tužiocem na lice mjesta izašli su protivpožarni inspektor i pripadnici profesionalne vatrogasne jedinice Brčko distrikta..

http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/110424012
:icon_sad::icon_sad:
 
Član
strahote u pm :icon_sad:,samo polako ljudi za volanom,trenutak nepaznje i gluposti moze kostati zivota
 
pioneer_09 je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek:

uuuu jbt.... strahota:icon_sad:

R.I.P.


ljudi pamet u glavu i bez gasanja

ma nije ovdje gasanej problem...svi mi gasamo...samo treba naucit granice sebe i auta...i ceste naravno...zato negdje van saobracaja i uci, da bi mogo na cesti izvuc sto vise od auta...
 
Administrator
tito_i_partija je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek:

uuuu jbt.... strahota:icon_sad:

R.I.P.


ljudi pamet u glavu i bez gasanja

ma nije ovdje gasanej problem...svi mi gasamo...samo treba naucit granice sebe i auta...i ceste naravno...zato negdje van saobracaja i uci, da bi mogo na cesti izvuc sto vise od auta...

e sa ovim se slazem... moras da znas gdje mozes stisnut...

mozda ce oni koji bolje poznaju tu dionicu reci nesto o tom dijelu puta kakav je i na kojem mjestu se desilo...

misljenja sam da su oba auta isla i suvise brzo jer cim se to ovako dogodilo... nek je jednog izbacilo udubljene, rupa ili jednostavno u krivini pri velikoj brzini i eto ti belaja...
 
Član
otisakgrada2.JPG


Jutros oko oko 4 sata na putu Brčko-Cerik u mjestu Dubrave dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj je život izgubilo 5 osoba, potvrđeno je iz policije Distrikta.

Prema podacima do kojih smo uspijeli doći u nesreći su poginuli braća Filip(23) i Nikica Mendeš (22) iz Bosanske Bijele kod Brčkog koji su se nalazili u automobilu fiat uno, dok tri osobe, koje su se nalazile u peugeotu 607, još uvijek nisu identificirane jer su izgorjele.


-Čuo sam strahovit udar. U prvi mah mislio sam da mi neko pokušava ukrasti automobil. Izašao sam vani i vidio vatru koja je sukljala ispod haube peugeota. Otrčao sam da pomognem povrijeđenim. Vatra je veom brzo zahvatila cijeli automobil i nije im bilo pomoći. To je trajalo oko 2-3 minuta. Potresno je bilo slušati krike putnika u automobilu- kazao je Toni Anton Jurić.

Iz policije Distirkta je saopćeno da je prema prvim informacijama do saobraćajne nezgode najvjerovatnije došlo tako što je peugeoti kretao iz pravca Brčkog u pravcu Cerika, dok se iz suprotnog pravca kretalo vozilo ¨Fiat punto¨ gdje je dolaskom u mjesto Dubrave došlo do direktnog kontakta vozila, usljed čega se peugeot zapalilo i u potpunosti izgorjeo.


otisakgrada1.JPG



Iz policije je saopćeno da je fiat vlasništvo A.M,dok je peugeot vlasništvo D.N, a prema nezvaničnim informacijama riječ je o Darijanu Nikiću (28) koji je i upravljao automobilom, inače sinu bivšeg ministra za zdravstvo u Vladi Distirkta i uvaženog ljekara iz Brčkog Slavka Nikića.

Također, prema nezvaničnim informacijama sa Nikićem u vozilu su se nalazila braća Milić Mario(29) i Mato(26) iz Štrepaca.

Tijela nastradalih su, u Gradsku mrtvačnicu, prevezla pogrebna preduzeća „Enelex“ i „Iris“, gdje će biti urađena obdukcija i identifikacija nastradalih.

(tuzlarije.net - Otisakgrada.com)
 
Znao sam vozaca 607-ice, Darijan Nikic, sin ministra zdrastva u Brckom, ne bi nista da govorim o tome sta je dovelo do svega ovog, moze biti nesto deseto, a ja okrivljujem momka, al je poznat bio po tome da voli popit i sjest za volan. Dvojica sto su bila sa njim su sinovi od mog nastavnika iz osnovne, znaci covjek je ostao bez oba sina, na Uskrs, strahota strasna, baka me jutros probudi sa tom vijescu.

Sto se tice ceste, to se sve sigurno odigralo na Maleziji, cesti gdje nema radare, rijetko kad i policije, a ravnica je toliko da se moze komotno razvit 250kmh, a bilo je i takvih slucajeva.

Uglavnom strasno i strasno mi je zao zbog svega, Darijana sam upozno puno, puno godina prije, al sam ga zadnji put sreo kod nas na pisti, bas sam se potezo sa njim, Pug bio 3.0, no to je sad nebitno.

:icon_sad:
 
-Čuo sam strahovit udar. U prvi mah mislio sam da mi neko pokušava ukrasti automobil. Izašao sam vani i vidio vatru koja je sukljala ispod haube peugeota. Otrčao sam da pomognem povrijeđenim. Vatra je veom brzo zahvatila cijeli automobil i nije im bilo pomoći. To je trajalo oko 2-3 minuta. Potresno je bilo slušati krike putnika u automobilu- kazao je Toni Anton Jurić.


najezio sam se ovo kad sam procitao

RIP
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
-Čuo sam strahovit udar. U prvi mah mislio sam da mi neko pokušava ukrasti automobil. Izašao sam vani i vidio vatru koja je sukljala ispod haube peugeota. Otrčao sam da pomognem povrijeđenim. Vatra je veom brzo zahvatila cijeli automobil i nije im bilo pomoći. To je trajalo oko 2-3 minuta. Potresno je bilo slušati krike putnika u automobilu- kazao je Toni Anton Jurić.


najezio sam se ovo kad sam procitao

RIP

http://www.youtube.com/watch?v=gJbY8I9ow2M&feature=player_embedded#at=149
strasno :icon_sad:
R.I.P
 
Top