U SAOBRAĆAJNOJ NESREĆI DVIJE OSOBE SMRTNO STRADALE

U SAOBRAĆAJNOJ NESREĆI DVIJE OSOBE SMRTNO STRADALE

Član
[attachment=37118]
raptor je napisao(la):
moji drugovi, bili su u alkoholiziranom stanju a inace je elmir volio brzo vozit,a ovaj drugi je dosta fin momak i ne znam sta ga je navelo da snjim sjeda a u teskom je stanju bori se za zivot a za treceg ili trecu posto pise da je djevojka poginula ne znamo ko je...(

evo dvije slike ljevo je elmir koji je poginuo a desno armin u borbi za zivotom :((

a ovo je treci momak koji je bio u autu
 

Prilozi

  • slika.jpg
    slika.jpg
    51,3 KB · Pregleda: 40
Član
Eeeee, djeco, djeco,... ccc...

R.I.P.

Kasno je sad za bilo šta govoriti, ako se već znalo kako vozi i da je uz to i pijan,... Slabo se danas koristi mozak.:icon_sad:
 
Momci nisu bili u alkoholiziranom stanju,osim ovog sa zadnje slike on je sjedio na zadnjem sjedistu auta jer je popio tu noc..:icon_cry:
 
Član
Pa s ovim momkom slavio rodjendan prije par dana, fakat nevjerovatno sta se desi .... tuga...
 
Član
sad te ima sad te nema....stvarno danas je isto kao kod hamleta "biti ili ne biti"...zacas se desi greska koja kosta zivota...

da je njima rahmet dusi....:( tuga i zalost...zna li ko kad je dzenaza???
 
GOLF TZ je napisao(la):
sad te ima sad te nema....stvarno danas je isto kao kod hamleta "biti ili ne biti"...zacas se desi greska koja kosta zivota...

da je njima rahmet dusi....:( tuga i zalost...zna li ko kad je dzenaza???

Dzenaza je u utorak najvjerovatnije poslije podne namaza :icon_sad:
 
Član
raptor je napisao(la):
moji drugovi, bili su u alkoholiziranom stanju a inace je elmir volio brzo vozit,a ovaj drugi je dosta fin momak i ne znam sta ga je navelo da snjim sjeda a u teskom je stanju bori se za zivot a za treceg ili trecu posto pise da je djevojka poginula ne znamo ko je...(

evo dvije slike ljevo je elmir koji je poginuo a desno armin u borbi za zivotom :((

Jbg, ja ovo pročitao.

Sad je ovo sve manje važno. Šteta velika mladih momaka.:icon_sad:
 
OggyBoy je napisao(la):
raptor je napisao(la):
moji drugovi, bili su u alkoholiziranom stanju a inace je elmir volio brzo vozit,a ovaj drugi je dosta fin momak i ne znam sta ga je navelo da snjim sjeda a u teskom je stanju bori se za zivot a za treceg ili trecu posto pise da je djevojka poginula ne znamo ko je...(

evo dvije slike ljevo je elmir koji je poginuo a desno armin u borbi za zivotom :((

Jbg, ja ovo pročitao.

Sad je ovo sve manje važno. Šteta velika mladih momaka.:icon_sad:

ma to ti je kad se prica cula kazala,,,momak koji je prezivio je rekao kako nije konzumiro niss,,ponekad popije neko pivo na slavlju,jer se bavio sportom nije toliko pio... zalosno jbg..
 
Član
Evo ovdje link s Facebook'a, sto je napravljena stranica uvezi tragedije ovih momaka a posebno Elmira Ferhatbegovića
http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/RIP-Elmir-Ferhatbegovic-zauvijek-ces-zivljeti-u-nasim-srcima-/164546796896868
 
ovo je moro bit strasan udarac da ovako stub armirani prepolovi...dobro je da nisu nikog drugog ubili ni krivog ni duznog...a vako (bez uvrede ikom) sam pao sam se ubio..i pustite te price losa cesta klizavo...vozi polako i gotovo...da je najbolja cesta i suho ko barut ondje je ogranicenje 50...a sa 50 ne bi onako stub prepolovio...nego jel ima iko slike auta? o kom se autu radi i u kakvom je stanju auto?
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
ovo je moro bit strasan udarac da ovako stub armirani prepolovi...dobro je da nisu nikog drugog ubili ni krivog ni duznog...a vako (bez uvrede ikom) sam pao sam se ubio..i pustite te price losa cesta klizavo...vozi polako i gotovo...da je najbolja cesta i suho ko barut ondje je ogranicenje 50...a sa 50 ne bi onako stub prepolovio...nego jel ima iko slike auta? o kom se autu radi i u kakvom je stanju auto?

Kažu da je bio neki "Land Rover" i da ga je sat i nešto prije ovoga zaustavila policija zbog brze vožnje i samo opomenula. VELIKA GREŠKA!!! Očigledno na opomene niko ne obraća pažnju, a djeca se igraju sa igračkama za odrasle. Armiranu banderu izvaliti i iskomadati, neću ni da zamišljam šta je ostalo od auta.:icon_sad:

VEEEELIKA šteta mladih života.:icon_sad:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
ovo je moro bit strasan udarac da ovako stub armirani prepolovi...dobro je da nisu nikog drugog ubili ni krivog ni duznog...a vako (bez uvrede ikom) sam pao sam se ubio..i pustite te price losa cesta klizavo...vozi polako i gotovo...da je najbolja cesta i suho ko barut ondje je ogranicenje 50...a sa 50 ne bi onako stub prepolovio...nego jel ima iko slike auta? o kom se autu radi i u kakvom je stanju auto?

Kažu da je bio neki "Land Rover" i da ga je sat i nešto prije ovoga zaustavila policija zbog brze vožnje i samo opomenula. VELIKA GREŠKA!!! Očigledno na opomene niko ne obraća pažnju, a djeca se igraju sa igračkama za odrasle. Armiranu banderu izvaliti i iskomadati, neću ni da zamišljam šta je ostalo od auta.:icon_sad:

VEEEELIKA šteta mladih života.:icon_sad:

pardon na mene opomena ima daleko veci uticaj nego kazna... mene kad policija opomene ja bash onda se smirim i vozim normalno jer vidim da grijesim i da su ljudi u pravu... a kad me pisu onda uz inat divljam jos vise...

zao mi je momaka poznavao sam ih... elmira iz teretane, steta... odose mladi momci...
 
Član
Tragedija velika, jučer mi buraz slikao auto da vidim, nema ništa od auta, ne mogu vjerovat kako je auto slupano. Pošto mi buraz radi u sudu, tako da ovo što kažem nisu nagađanja, auto je išlo brzinom oko 150 km/h kad je udarilo, i u autu je nađeno flaša od piva, eh sad ko je pio od njih troje ne znam.
I svi u autu su bili rođaci, ovo dvoje što je podleglo su od 2 sestre sinovi,znam to jer njihova nena-baka-majka je iz istog mjesta odakle sam i ja.
Tuga velika i žalost....
Neka im je vječni rahmet

Evo i slika
[attachment=37196]
 
Top