U SAOBRAĆAJNOJ NESREĆI DVIJE OSOBE SMRTNO STRADALE

U SAOBRAĆAJNOJ NESREĆI DVIJE OSOBE SMRTNO STRADALE

U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u nedjelju oko 00,15 na magistralnom putu M4 Tuzla – Zvornik u mjestu Gornje Petrovice općina Kalesija, dvije osobe su smrtno stradale, dok se o stepenu povreda za treću osobu ljekari nisu mogli izjasniti.

Naime kako saznajemo do nesreće je došlo kada je vozač F.E.(18) iz Tuzle izgubio kontrolu nad vozilom i udario u stub elektrilčne rasvjete i prevrnuo se. Na licu mjesta su smrtno stradali vozač F.E. i njegov suvozač čiji identitet još nije poznat jer nije imao lične dokumente kod sebe, dok je treća osoba inicijala S.A. (17) zadobila povrede za koje se nisu ljekari izjasnili.

Na licu mjesta smo saznali da je brzina najvjerovatnije uzrok ove nesreće kao i krivina koja za one koji ne poznaju ovaj put može biti kobna istakao je M.B. koji je pomogao u izvlačenju povrijeđenih.

Uviđaj su obavili pripadnici PU Kalesija, a o svemu je obavješten i dežurni kantonali tužilac.

Slike na: http://www.rtvslon.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=19806&Itemid=51

:icon_cry::icon_cry: komsija mi jbt zao mi momka
 
Član
vise nego strasno prosle subot ese mal dalje ood toga isto desilo sam na svu srecu niko nije ozledjen
 
strasno, ovako mladi izgubise zivot..
maloprije prosao pored, betonski stub od struje je oboren! a inace, prilicno brzo se moze proci tom krivinom, bog zna koliko su brzo isli..

RIP
 
Član
moji drugovi, bili su u alkoholiziranom stanju a inace je elmir volio brzo vozit,a ovaj drugi je dosta fin momak i ne znam sta ga je navelo da snjim sjeda a u teskom je stanju bori se za zivot a za treceg ili trecu posto pise da je djevojka poginula ne znamo ko je...(

evo dvije slike ljevo je elmir koji je poginuo a desno armin u borbi za zivotom :((
 
raptor je napisao(la):
moji drugovi, bili su u alkoholiziranom stanju a inace je elmir volio brzo vozit,a ovaj drugi je dosta fin momak i ne znam sta ga je navelo da snjim sjeda a u teskom je stanju bori se za zivot a za treceg ili trecu posto pise da je djevojka poginula ne znamo ko je...(

evo dvije slike ljevo je elmir koji je poginuo a desno armin u borbi za zivotom :((

treci momka je Mersad Colakovic rodjak od elmira :icon_cry::icon_cry: R.I.P
 
Administrator
R.I.P. TUGA...
najvise mi je zao neduznih ljudi... mlado, pjano, neiskusno, ceste nikakve jos klizavo...
ali kasno je govoriti kad njih vise nema....
R.I.P. jos jednom...
 
Član
et imaju slike gdje se to desilo :icon_sad:
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/101024035
 
Član
poznajem Elmira...stvarno Boze sacuvaj... brzina, krivina, klizav i veoma los put i dodje do ovog sto je doslo...

RIP... da vam Dragi Allah podari dzenet...
 
Član
R.I.P a i put Tuzla Kalesija je za kurca same krivine plus malo prekida makadam i suzenje ko nezna u noci naleti gotov je a raja brza konta okasnice nedje a nece bolan samo lakapo i sve ce bit uredu
 
Top