u mojoj garazi abd RENAULT 5 GT TURBO

u mojoj garazi abd RENAULT 5 GT TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Je li mjerena snaga? Je li presao 145 KS ? Sta je radjeno na njemu? Nesto ne mogu da se sjetim? Tako ti Boga vrati orignalni prednji i zadnji branik, skini ovo sto je zasalovano uposte mu ne stoji :icon_cry:
 
Član
NO PROBLEM :d

RADJENO BRATE KAD GA RAZVRNU IMA NEKI 170-180 KS ZA FABRICKE BRANIKE NEMA JER SU IZLJEVENI OVI S POLIESTEROM PREKO ORGINALNI
 
Sve ok samo idi na neku klasiku GTT-a,ne stoji mu ovaj fazon nikako,duboki branici,bad look i to......

Ja o ovakvoj vozilici mogu jos samo da sanjam....:icon_smile:
 
Član
Fin je ovo GTT, znam ga jos dok nije bio uradjen.

Fino ide, vozio je u Zivinicama 15.2s, mozda i brze.

Samo se ne sjecam jel bio olaksavan ak nije, ima garant 130-140 KS...
 
Nema sanse za 180 KS jer treba najmanje 5.000 KM (da se napravi sve pic pic) uloziti u taj motor da dodjes do 180 KS, jer treba napraviti brdo stvari i jos ojacati mjenjac itd...Max 145 KS garantujem, to je PH sa farbrickih 120 KS...Branici se mogu nabaviti, originalni za nekih 350 KM...
 
Član
brate vjeruj mi radili su dosta posla na njemu,,,,a najvise na motoru a meni se bas svidjaju ovi branici

brate vjeruj mi da vidis uzivo mraka..je s branicima
 
Član
Haj pa kad ga kupis javi da ti cestitamo...

Koji je motor u njemu? kubika, kilowata, konja? Planiras li s' njim na race...?
 
prednji i zadnji branik ti se ne slazu nikako, gledajuci iz profila :)
bolje bi mu puno stajali orginalni, al' dobro, hvala Bogu pa ukusi nisu isti

nek je on tebi sa srecom ako ga kupis, to je autic koji zahtjeva malo paznje, a daje puno, jaaako puno :)
:cool:
 
Član
motor u njemu je 1.4 turbo kad se sve razvrne ima neki 180 ks a na race pa nisam planirao ipak bi onaj gradski cejf :D

ma bili su orginalni meni su bas bezveze ali eto kao sto ti kazes nisu svi ukusi isti
 
Član
Nemoj legendu da kvaris! Vrati mu originalne branike, zasluzuje to ovo auto! Kupi jos jednu peticu pa joj stavljaj nesta ovako, a vrati ovom autu ono sto on zasluzuje! ;) Autich je super, strojka mala! Vidjam je u ljesevu, a sad nadam se i u Visokom! ;)
 
@addo: Debeli potpis na ovo...

@GT_TURBO:Druze dragulj je to od auta steta ga je unurediti plastikama i polyesterom...Ja sam veeeeliki poznavalac Renaulta i jos veci ljubitelj (jer i imam 1) i imam preko 3000 fotografija Petice pa ako si voljan postavim ti par bijelih GTT-a koji su zlo a malte ne nista nije uradjeno na njima...Samo kultura...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top