u mojoj garazi abd RENAULT 5 GT TURBO

u mojoj garazi abd RENAULT 5 GT TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kako je samo ovo dobar autic, imao sam davno priliku da ga provozam ,neke davne 2000 godine, zuca prava!
Cuvaj ga kao oci u glavi i da te pitam kad ces da me provozas, al ozbiljan sam!
 
Član
Izgleda dobro utegnut primjerak, bar lima sto se tice, ja bi takodje vratio njegove branike i poskidao ove bageraske naljepnice ipak to je GTT mali KRALJ......
 
Član
E jbg nemora svako auto imati fabricke branike,ovako na slikama extra izgleda ove naljepnice i sve to;)
Sretno pri kupovini...;)
 
Nije stvar kako izgleda,nego je stvar u tome da ovo auto ima odredjeni status,kultno auto i njegovu pojavu ne smiju unistavat neke plasticne pizdarije i naljepnice.Nije to to.:icon_biggrin:
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Nije stvar kako izgleda,nego je stvar u tome da ovo auto ima odredjeni status,kultno auto i njegovu pojavu ne smiju unistavat neke plasticne pizdarije i naljepnice.Nije to to.:icon_biggrin:

Potpis.

Cim ga uzmesh, vracaj mu orginalne dijelove- pocevshi od prednje karambolke. Ovo auto je kult- ikona- pojam 80-tih isto kao sto je golf 1 gti ili opel manta i nikakvo unakazivanje plastikom mu nije potrebno.
 
Član
gdje ga vidis keno :icon_question::icon_question:

ma brate drama ovako s ovim branicima a naljepnice mu isto stoje spica bila je nekad i na haubi CAT postavit cu slike ako nadjem
 
e zanima me kolko vrjedi ovakav reno gt turbo (zapravo fabricki,orginalno sve) u vrlo dobro ocuvan :icon_question: samo me zanima kolka im je cjena od prilike posto ja razmisljam da ga kupim?
pozz i hvala unaprijed...
:123:
 
Član
rendjo kad nije nista radjeno na njemu

da je sve u extra stanju vrijedi neki 4-5000 a najveci problem je sto ih je malo i tesko ih naci da je fabricki sve na njemu da nije nista radjeno na ovom bijelom bilo sve fabrika zena ga vozala :D
 
Evo par fotografija Renault 5 GT Turbo u bijeloj boji, cisto da vidis ljepotu GTT sa 98% fabric look-om...Tako malo je na njima radjeno, a tako "mnogo dobro" izgleda...Sto vw_damir rece ikona 80-tih steta je to kvariti...

i680102_06042202.jpg

i680103_23481173174a83c64363o.jpg

i680104_DSC06620.jpg

i680106_DSC06622.jpg

i680107_DSC06728.jpg

i680108_img0095te4.jpg

i680109_img0110it2.jpg

i680110_sunp0002vr6.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top