Tuzlaci pazite se

Tuzlaci pazite se

Ccc, strasno, nije ni Brcko vockica, al Tz je strahota, zadnji put kad sam bio kod jarana gore, na Stupinama, govori mi da izvadim plocicu od plejera, daj ba reko nece niko, tu smo, kaze "nije ti ovo Brcko" i haman je zaista tako, jbt ja u Brckom NIKAD ne vadim plocicu, nikad znaci, ni navece kad ostavljam auto ispred zgrade, ni u gradu, cak ni u podzemnoj garazi, bez svjetala kod kafica gdje cesto idem. Zasad, da kucnem u drvo, nisam imao nikakvo sranje.
 
Administrator
erole to si garant kod faye bio:D

ovdje se player ukrade dok kazes keks... jaran dosao sa autom ispred zgrade i otisao u stan da uzme nesto i ostavio plocicu, vratio se kroz 5 minuta ni plocice, ni playera a ni stakla na vratima...
 
Član
odavno je poznato kod nas da u autu nista vrijedno ne smijes ostavit na vidnom mjestu
strasno je ovo da se sve zna, i ko je i kako, al da sud nista ne moze da uradi s tih ljudi, jer ih nemaju gdje i onda opet zavrsavaju na slobodi

erole, prijateljski prijedlog
sekunda ti je posla skinut tu plocicu pa ponijet sa sobom il ubacit u pretinac
naletice neko nekad i zbog te sekunde napravit stete 200KM, a ovako te nista ne kosta ;)
 
Ma znam, nisam naviko, al pocet cu skidat, posto vidim da je ukrast nekom nesto danas potpuno normalna stvar :icon_evil:

e a nisam prico, jednom mi cura dosla i ceko je ja u gradu i blabla, da skratim pricu, odem s njom, njenim autom do piste (oko pola sata voznje tam i nazad) i vracamo se nemam mi kljuceva od auta, ja se sasro, trazi, trazi, nigjde ih, dodjem do auta, auto otkljucano, upaljen kontakt, plocica je tu, niko nista :) I love Brcko :cool:
 
Član
a svugdje je isto... meni preksinoc u Sarajevu, kod doma Armije neko kulturno otvorio auto, uzeo torbu od djevojke i odsetao se :D

dobro je prosao, uzeo je knjige i 60KM
 
Početnik
sub3r je napisao(la):
a svugdje je isto... meni preksinoc u Sarajevu, kod doma Armije neko kulturno otvorio auto, uzeo torbu od djevojke i odsetao se :D

dobro je prosao, uzeo je knjige i 60KM

jel zakljucO :D
 
Član
sub3r je napisao(la):
a svugdje je isto... meni preksinoc u Sarajevu, kod doma Armije neko kulturno otvorio auto, uzeo torbu od djevojke i odsetao se :D

dobro je prosao, uzeo je knjige i 60KM

ja kad parkiram auto kod doma armije ili na trgu austrije nacudim se dobro kad se vratim a nadjem sve sto sam ostavio u autu :lol:
 
Član
Ma takve samo treba negde u mraku izlemati pa da vidim koga ce tuziti ;)
A da policija ima ovlastenja kao prije ne bi bilo toliko kriminala,ovako su nemocni.
 
Nemojte nikad, cak ni zvake ostavljati u autu na vidnom mjestu, nikakve jakne, majice, torbe, niti kad parkirate na parking izaci pa ostaviti stvari u gepek, jer lopov mozda vas vec "kuzi" iz blizine... znaci nista u autu i bar malo ce se smanjiti mogucnost od kradje ;)
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
To treba na licu mjesta izbubati, slomiti pa da vidimo koji ce imati muda da opet vako nesto uradi!
Mislis da ih ne bubaju?
Ja sam bio svjedok, prosle godine, kad su narkomana uhvatili u mojoj zgradi da krade ljudima papuce ispred vrata (u tom periodu, za nekih mjesec dana, u mojoj zgradi su obili meni stan, i pokusali jos 2 ), i dosla policija, namlatili ga da valja, normalan covjek posle onakve torture ne bi smio nikoga ni pogledati, a sta se desilo, za par dana je opet taj isti narkoman dosao u istu zgradu da pokusa opet da krade...njima je jaca potreba za srestvima kojima ce kupiti drogu od bilo kakvog mlacenja, udaranja, mucenja, ili cega vec, to je jace i od njih samih.
 
Član
ma ja sam par puta pretukao lopova, ali opet se nadje onaj kojeg nisam, pa uzme sta mu treba :D

samo nek mi ne razbija nista, ostalo je dobro :)
 
jusuf je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
To treba na licu mjesta izbubati, slomiti pa da vidimo koji ce imati muda da opet vako nesto uradi!
Mislis da ih ne bubaju?
Ja sam bio svjedok, prosle godine, kad su narkomana uhvatili u mojoj zgradi da krade ljudima papuce ispred vrata (u tom periodu, za nekih mjesec dana, u mojoj zgradi su obili meni stan, i pokusali jos 2 ), i dosla policija, namlatili ga da valja, normalan covjek posle onakve torture ne bi smio nikoga ni pogledati, a sta se desilo, za par dana je opet taj isti narkoman dosao u istu zgradu da pokusa opet da krade...njima je jaca potreba za srestvima kojima ce kupiti drogu od bilo kakvog mlacenja, udaranja, mucenja, ili cega vec, to je jace i od njih samih.
to ti mislis :icon_evil::icon_evil::icon_evil: nisu ih dovoljno namlatili, nego se u nama normalnim probudi sazaljenje kad on klene na pod e tad ga treba tek pocet lemati:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Top