Tuzlaci pazite se

Tuzlaci pazite se

Član
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/crna-hronika/33315-neobican-fotozapis-iz-centra-grada-provalnik-u-vozila-snimljen-tokom-akcije-foto.html

pa nemogu da vjerujem kako su se opustili :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Osoba koja je na slici ne narkoman imena: BOJAN BANOVIĆ, ulica: Paša Bunar - Rudarska br.33 75 000 Tuzla

Vec poznat od prije policiji

ako admin misli da nije mjesto ovde nek prebaci
 
Član
Ovo treba pobit sve, ne razumijem ovu nasu policiju, lik obija auta/stanove svakodnevno, a on im dodje kao neka redovna musterija, privedu ga na koji sat, pa opet puste da radi sta hoce...imao licno iskustvo nazalost
 
Član
Kako sam slatko izsamarao jednog kad sam ga zatekao da pokusava otvorit mi auto sarafcigerom (odvijacem), u Koksari Lukavac. Ja mislim da mu se i sad vrti sve oko glave.

PS: Spasio ga sofer autobusa :icon_mad::icon_mad:
 
Član
jusuf je napisao(la):
Ovo treba pobit sve, ne razumijem ovu nasu policiju, lik obija auta/stanove svakodnevno, a on im dodje kao neka redovna musterija, privedu ga na koji sat, pa opet puste da radi sta hoce...imao licno iskustvo nazalost

Pa kad će te jednom svatiti da to nije do policije kad se privede osoba i ispita u mupu o tome se obavještava tužilaštvo i tužilac odlučuje šta će se sa dotičnom osobom pustiti ili zadržati u pritvoru.
 
Član
zatvoraš je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
Ovo treba pobit sve, ne razumijem ovu nasu policiju, lik obija auta/stanove svakodnevno, a on im dodje kao neka redovna musterija, privedu ga na koji sat, pa opet puste da radi sta hoce...imao licno iskustvo nazalost

Pa kad će te jednom svatiti da to nije do policije kad se privede osoba i ispita u mupu o tome se obavještava tužilaštvo i tužilac odlučuje šta će se sa dotičnom osobom pustiti ili zadržati u pritvoru.
Malo sam se zanio, policija odradi itekako dobar posao s njima, samo je ova glupava drzava policiji zavezala ruke, osoba koja konstantno pravi probleme, krade, obija...a sud ga pusti posle 24 sata...sramota, samo ga jos vise stimulisu ga radi to sto radi :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
pa ovaj je lik u jarana mi audija a4 crveni bio parkiran ispred ets ovako isto razbijo zadnje bocno staklo i ukrao dvd player.
Ali sreca znao je kome je prodan.
 
Član
Ma u Tuzli se zna ekipa koja radi i više neprezaju ni od čega sticajem okolnosti pa radim na mjestu gdje oni provode dosta vremena pa mi je auto kolko tolko sigurno što se tiče njih da ga neodrade.
 
I ufatis ovako lika da ti obija auto, poludi covjek, izlupat ga i na kraju ti dobijes prekrsajnu prijavu i platis kaznu. A, on ce i dalje setat ulicama i nikad nece prestat krasti..
 
Član
a majko draga,sve im klosarsko... :icon_eek:
jbt,razder'o bi ga da ga uhvatim kako mi razbija auto,ne smijem ni pomisliti kakva bi me huja uhvatila...
nek' si ga idosa malo provozao,to volim cuti kad naleti vlasnik :D
 
Član
zatvoraš je napisao(la):
Ma u Tuzli se zna ekipa koja radi i više neprezaju ni od čega sticajem okolnosti pa radim na mjestu gdje oni provode dosta vremena pa mi je auto kolko tolko sigurno što se tiče njih da ga neodrade.
Posto radis tu i dosta ih znas, Elvir Bekic, jel ti poznato ?
 
Član
Jaoj, samo da slučajno naletim na "nekog" u ovakvom pokušaju, ne bih žalio ni prijave, ali sam siguran da bi on zažalio. Fino u gepek, 2, 3 jarana raspoložena za premlaćivanje, pa u šumu sa njim, ašov, pa ga natjerati da sam sebi iskopa raku. E tad mu ne bi bilo svejedno. Ovo je inače isprobana metoda na moju preporuku, eno ga sad manji od makovog zrna, kulturan i fin momak, svaki put se i javi, ne pravi pizdarije, a zna šta ga čeka ako opet počne.;)
 
Član
jusuf je napisao(la):
zatvoraš je napisao(la):
Ma u Tuzli se zna ekipa koja radi i više neprezaju ni od čega sticajem okolnosti pa radim na mjestu gdje oni provode dosta vremena pa mi je auto kolko tolko sigurno što se tiče njih da ga neodrade.
Posto radis tu i dosta ih znas, Elvir Bekic, jel ti poznato ?

Naravno Elvir Bekić zvani Montoja trenutno je na sigurnom
 
Član
zatvoraš je napisao(la):
jusuf je napisao(la):
zatvoraš je napisao(la):
Ma u Tuzli se zna ekipa koja radi i više neprezaju ni od čega sticajem okolnosti pa radim na mjestu gdje oni provode dosta vremena pa mi je auto kolko tolko sigurno što se tiče njih da ga neodrade.
Posto radis tu i dosta ih znas, Elvir Bekic, jel ti poznato ?

Naravno Elvir Bekić zvani Montoja trenutno je na sigurnom
E da, zaboravio sam napisat zvani Montoja, on je meni u pola 10 ujutru obio stan:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
komsija sto je na spratu sa mnom bio ispred zgrade, i vidio ga izlazi iz zgrade s nekom kesom (ukrao mi laptop i fino spakovo u kesu), i bio mu sumnjiv jer ga nikad nije vidio tu, al mislio mozda je bio kod nekog, ko ce ga znati, i komsija krene u stan, izlazi iz lifta i vidi meni vrata razvaljena, odma policija dosla, uvidjaj ovo ono, iskazi...uhvate ga, ali od laptopa nista ni dan danas, nije htio reci kome ga je prodao...
 
Top