tuzla

tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
menjic je napisao(la):
Pa hajde ASTRA da napravimo neki koji nije i koji ce biti ako ne svima onda vecini dobar, moze ?

ne moze
jer i ako napravis takav
doci ce drugi lik i reci ti
nije ti valjao SR
ukrao si pare..
i tako svaki put u krug
primitivan smo mi narod za ovakve evente..
takav nam mentalitet..
 
Član
ja sam bio na par tih sr-ova meni svaki put extra bude, ali vidim da se vi svaki put na smrt posvadjate i serete kako ne valja, pa ja samo govorim za to, inace ja se ne trkam niti takmicim tak da je meni svejedno :D
 
Član
Pa noke ne moramo uzet nikom pare, pusticemo da se sami klade u sta hoce i skim hoce a mi cemo mjeriti rezultate stvar je u druzenju nije u parama valjda.
Ili i ako plate ulaz recimo dobice piva, necega u tom iznosu ili ..... sto drugih nacina da se nesto fino napravi, dacemo im po jednu ovu sto ce da pere auto i bice svi sretni i zadovoljni, osim njihovih cura, zena i ljubavnica al sta se moze ne mozemo sad i heklanje uvest na SR :)

Uglavnom, salu na stranu, hocu da kazem da uvjek ima bolji od boljeg i da se uvjek moze izmislit nesto novo i da se uvjek moze reci da nesto nevalja, stvar je u tome da vecina bude zadovoljna.

Ja na primjer necu ni doci vjerovatno u Zivinice jer cu tad mozda raditi a i ako ne budem radio imam malo problemcica sa lamelom i dal sponom ili letvom volana jos nisam siguran :)

Ali sam ja manjina tako da je sto se mene tice jos uvjek sve uredu :)
 
Član
menjic je napisao(la):
Hm, pa rekoh mozda je jedina mana ta uzbrdo-nizbrdica ali nije velika mana, al zato ima i sirine i duzine i ravnog puta :)

A recimo ima i ta ulica pored genelec-a i ona je po prilicno duga i ravna, mislim ima tih mjesta, tu sam bio pa vidio al moze se naci uvjek, naravno bolje zvuci ako nista drugo A E R O D R O M P I S T A :):):)
Ali nadje se i drugih mjesta na kojima bi, opet kazem gledano odavde, bilo moguce napraviti SR ali eto vjerovatno i to nije tako lako inace da jeste imali bi ih vise :) vjerovatno.

Uostalom ima pravilo neko koliko moze - smije da bude nizbrdo - uzbrdo, nisam siguran koliko ali znam da ima :)

I nece valjda neko na 402 da izleti pa da se drugi zabije u njega, obojici treba zabraniti da voze po dvoristu svom a ne po ulici ako to uspiju.




lool pa to je otvorena pista kako ce naplacivat ulaz onda moce doc gledat ko hoce bez placanja 5 km upada...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
menjic je napisao(la):
Pa hajde ASTRA da napravimo neki koji nije i koji ce biti ako ne svima onda vecini dobar, moze ?

ne moze
jer i ako napravis takav
doci ce drugi lik i reci ti
nije ti valjao SR
ukrao si pare..
i tako svaki put u krug
primitivan smo mi narod za ovakve evente..
takav nam mentalitet..

tako je PIMITIVIZAM-MINIMALIZAM
 
Legend
Al opet kazem.. vjerujte mi, MALO, JAKO MALO je u bih ljudi koji zaista zele da sr scena napreduje, vecina to gledao kao zaradu novca, i vjerujte mi jos jedno, jos manje je tih koji dodju na sr samo da se zabave, znaci vrlo malo, pa vi sad skontajte sto dolaze, naravno da bi uzeli pare..

pogledajte samo koliko kolicina novca igra ulogu u broju takmicara, ozbiljnosti racea i ostalo.. mozda ljudi ne pitaju javno (na forumu ili na eventu) koja je nagrada, ali itekako im je to bitno..

stoga te suplje price tipa dolazimo da se zabavimo, druzimo, upoznamo, djabe pricate..

ja na svakom raceu uzivam,jer idem zbog raje i sa rajom, ne da se prepirem i svadjam i naravno da uzivam u potezanju, koliko ce ko vozit, nije me bas briga, jer bi isao i da se trkaju samo dvice dizeli ili zastavina auta..
takodje mi nije bitno ni gdje je ,ko organizuje ni slicno, moje je da ukazem ako sam vidio neki propust, al da serem na neki event pije nego sto je on bio, nikad u zivotu.. i mislim da je jako glupo isto to radit

stoga , vidimo se na ciljugama ;)
 
Član
Veci broj eventa znaci da ce ljudi ici samo na kvalitetne, sto ce reci biraju malo gde ce pa ce onda organizator da se potrudi da ih privuce, a manji broj znaci idi gdje sta ima i cuti ili bolje ista nego nista.

Sad da imas jedan u Zivinicama a drugi u Tuzli sigurno bi otisao tamo gdje je bolje a ne na oba.

Mislim necu ja sad da se pravim pametan al tako se to radi, svi idu tamo gdje je bolje ako imaju izbor, a ako je malo eventa onda nema sta da se bira, ides i cutis ovo cutis kod nas nije stvar al ajde.
 

MyX

Član
Jao jao, koja smo mi kriza od ljudi. Primitivizam, tvrdoglavost, zelja za dokazivanjem (ali u glupiranju), zelja za svadjom i ostale kojekakve slicne stvari nas prebijaju... Vazda se pokusava postici nekakav kompromis, a ustvari se samo jos vise zapetljavaju stvari..preskace se sa teme na temu, samo da bi se odrzala svadja. I uvijek je za to kriv nas ''mentalitet'' ili zato sto smo balkanci, a ne mi sami...ili u jos gorem slucaju, uvijek je neko drugi kriv za nesto.

Zar je toliko tesko konkretno odgovoriti na pitanje?? Zar je toliko tesko obezbjediti uslove da niko ne nastrada (ne daj Boze), (govorim o duzini zaustavne trake)??


Pozz od Meshe, vidimo se u nedjelju... ;)
 
Član
Pa kolika je ta zaustavna staza da se svi zale.

Ja sa 80 mogu stati na 10ak 15 m dalje nisam mjerio i to je da se ne naprezem mnogo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top