turbopunjac na 64 KS

turbopunjac na 64 KS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sto Failed drug ? Nista nije cudno na male motore vezat turbinu....pitaj gospodina Striceka sa turbakom Punticem, nosio zive glave :cool:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Sto Failed drug ? Nista nije cudno na male motore vezat turbinu....pitaj gospodina Striceka sa turbakom Punticem, nosio zive glave :cool:

fail je sto kupis i10 i onda kad vidis da si se zajebao, hoces da ugradis turbo...:D
manji motori, kao npr. u punta 1.4 Turbo sto je isao, 1.8T u VAG.u super za doradu, ili ABF 2.0 16V, sa 150PS na 230 i vise, VR6... ali motoric koji ima u startu 60KS, da mu ufupla snagu, nije nista postigao...
hyundai i10 i trkanje...nece da moze...;)
 

MTR

Član
zamjeni taj kod dilera za jaci model , jeftinije je , uz to svako cackanje na autu - gubis garanciju
 
Član
kada siknem vtec-a unutra s dvije bregaste vidit cete vi :pPP

hvala svima jos jednom...shvatio sam da je uzaludno...i btw nisam ja kupovao auto hehehe :)))
kupili ga starci rade male potrosnje...a trosi 8 litara po gradu..
 
Član
s obzirom da bi trebao 5 l kombinirano to je puno =)) a s obzirom na vase bestije sto bi mogle i 30 l to je zanemarivo xD hahaha
 
Član
pa jbt tdi 130Ks ne trosi toliko previse je to prijatelju za tako mali motor !!!:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
8l meni trosi po beogradu, znaci prometnom gradu, gdje vazda guzva, 1.6 od ~120ks ofrlje, to ti je bas puno za tako malen motorcic, ili je jednostavno nejak a auto potezak pa se muci da vuce :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top