Turbina na 1.6 8V

Turbina na 1.6 8V

Član
Dovuci auto dacu ti ja keca turba sigurno ima 170 konja :icon_smile: a ne zapocinji nista bolje ti je poslusaj ljude koji su imali prilike to raditi to nije gust vec zivciranje i nerviranje radi gluposti .Dacu ti svoj primjer koliko je mene motor izasao znaci motor je G60 fabricki bio, skinut g punjac stavljena turbina ,druge dizne ,veci kuler mjenjac lamela (sinter).da ti ne pricam koliko sam bacio vremena i para na prepravke oko grane ,cijevi svega i samo taj me je zahvat kostao oko 3000 km pa ti vidi a motor je znaci bio fabricki turbo tj,g-;););)lader
 
Član
lave moke je haver tvoj sa faxa, moja preporuka ti je ubaci vr6 i zdravo ili 2.o ili 1.8, a sto se tice tog otpada u mostaru probacu ti naci broj, mozes ga naci na piku..............
a sto se tice motora moze se i to lako zavrsiti, ako si spreman kesirati
 
Član
Lav89 je napisao(la):


Anes_mo je napisao(la):
Prestavi nam golfa u garazu da vidimo o cemu se radi ;)

Ja bi radije uzeo 1.8T nego se sa tim zajebavo (ako vec pare nisu problem, mada jeftinije dode uzeti citav motor nego se sa tim zafrkavat );)

E kume, mozes mi pomoci, cuo sam da u Mostaru ima neki pravo velik otpad, da imaju sve moguce motore. Kako da ga nadjem?



http://www.pik.ba/profil/Lotus1/

TEL:061/142/845
036/584/302

Evo ti i ovaj

Auto otpad Puce d.o.o. 88000 Mostar, Gnojnice, Kočine bb
Telefon: 036 584 225

;)
 
Član
alenx je napisao(la):
Dovuci auto dacu ti ja keca turba sigurno ima 170 konja :icon_smile: a ne zapocinji nista bolje ti je poslusaj ljude koji su imali prilike to raditi to nije gust vec zivciranje i nerviranje radi gluposti .Dacu ti svoj primjer koliko je mene motor izasao znaci motor je G60 fabricki bio, skinut g punjac stavljena turbina ,druge dizne ,veci kuler mjenjac lamela (sinter).da ti ne pricam koliko sam bacio vremena i para na prepravke oko grane ,cijevi svega i samo taj me je zahvat kostao oko 3000 km pa ti vidi a motor je znaci bio fabricki turbo tj,g-;););)lader

Prodaj mu ti svoj motor :)
 
Član
esso_sa je napisao(la):
alenx je napisao(la):
Dovuci auto dacu ti ja keca turba sigurno ima 170 konja :icon_smile: a ne zapocinji nista bolje ti je poslusaj ljude koji su imali prilike to raditi to nije gust vec zivciranje i nerviranje radi gluposti .Dacu ti svoj primjer koliko je mene motor izasao znaci motor je G60 fabricki bio, skinut g punjac stavljena turbina ,druge dizne ,veci kuler mjenjac lamela (sinter).da ti ne pricam koliko sam bacio vremena i para na prepravke oko grane ,cijevi svega i samo taj me je zahvat kostao oko 3000 km pa ti vidi a motor je znaci bio fabricki turbo tj,g-;););)lader

Prodaj mu ti svoj motor :)

Pa lakse mu dodje da uzme VR-a ;)
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
esso_sa je napisao(la):
alenx je napisao(la):
Dovuci auto dacu ti ja keca turba sigurno ima 170 konja :icon_smile: a ne zapocinji nista bolje ti je poslusaj ljude koji su imali prilike to raditi to nije gust vec zivciranje i nerviranje radi gluposti .Dacu ti svoj primjer koliko je mene motor izasao znaci motor je G60 fabricki bio, skinut g punjac stavljena turbina ,druge dizne ,veci kuler mjenjac lamela (sinter).da ti ne pricam koliko sam bacio vremena i para na prepravke oko grane ,cijevi svega i samo taj me je zahvat kostao oko 3000 km pa ti vidi a motor je znaci bio fabricki turbo tj,g-;););)lader

Prodaj mu ti svoj motor :)

Pa lakse mu dodje da uzme VR-a ;)


VR ne ideeeeeeee ni jedan nemoj to uzimat niposto ;)
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
Pa lakse mu dodje da uzme VR-a

A sto se vi kunete u tog VR-a.... Nikako da shvatite da je taj motor je davno prevazidjeno gradivo i prosla su njegova vremena kad je nepobjedivo vladao cestama (osim ako nije turbo vr)
Jedino je zvuk ono sto kod VR-a nikad nece bit prevazidjeno ;)
 
Član
esso_sa je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
Pa lakse mu dodje da uzme VR-a

A sto se vi kunete u tog VR-a.... Nikako da shvatite da je taj motor je davno prevazidjeno gradivo i prosla su njegova vremena kad je nepobjedivo vladao cestama (osim ako nije turbo vr)
Jedino je zvuk ono sto kod VR-a nikad nece bit prevazidjeno ;)

Sve to stoji ali vi gurate covjeku motor star 20 god iz dvice :D

Sto se mene tice najbolja solucija mu je uzeti 1.8T, pratim nekoliko stranih foruma i ljudi vecinom ubacuju taj motor ;)

Vr turbo izadje finih para ali ide i ima zvuk ;)

http://www.youtube.com/watch?v=sBMYmHEumBc&feature=related
 
Član
Kako kazu od stare koke dobra juha:lol: to su najbolji motori, ovo novo je sve smece cim to ima pun k..... instalacije ne valja ne mozes krenuti sa njim pocne tabla svijetliti ko jelka , a ti 1.8t dobri jesu motori ali za otvorene voznje cetvrta, peta a ovo "gratsko" je zakon taj motor od prije 20 godina..................
 
Član
alenx je napisao(la):
Kako kazu od stare koke dobra juha:lol: to su najbolji motori, ovo novo je sve smece cim to ima pun k..... instalacije ne valja ne mozes krenuti sa njim pocne tabla svijetliti ko jelka , a ti 1.8t dobri jesu motori ali za otvorene voznje cetvrta, peta a ovo "gratsko" je zakon taj motor od prije 20 godina..................

Napokon neko sa razmisljanjem kao ja samo sto ja volim i auta iz tih godina ;)
 
Član
jaoooo boze kakve nebuloze pa VR6 je po meni promasaj od motora omjer snage nasprem potrosnje je loss pravoo znaci vr je motor odlican za tuning ali ubacivanje samo vr6 i fabrika je puni promasaj...... da ne navodim ( preduge brzine .i xxx stvari jos ) ako mislis sta ubacivat neka to bude 1.8T 20v iza s3 ili TT ako imas novca onda napravi da valja !!!:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
VR6 2.8 175 HP ako se ne varam, a 1.8T 20v 180 hp eh to je vec dobar odnos snage i kubika. Po meni VR6 ima samo jako dobar zvuk, a ostalo je minus...
 
Član
alenx je napisao(la):
Dovuci auto dacu ti ja keca turba sigurno ima 170 konja :icon_smile: a ne zapocinji nista bolje ti je poslusaj ljude koji su imali prilike to raditi to nije gust vec zivciranje i nerviranje radi gluposti .Dacu ti svoj primjer koliko je mene motor izasao znaci motor je G60 fabricki bio, skinut g punjac stavljena turbina ,druge dizne ,veci kuler mjenjac lamela (sinter).da ti ne pricam koliko sam bacio vremena i para na prepravke oko grane ,cijevi svega i samo taj me je zahvat kostao oko 3000 km pa ti vidi a motor je znaci bio fabricki turbo tj,g-;););)lader

Postenooo !!!!!!
 
Član
Preporucuje li mi ko 2.0 TFSI iz Passata ili petice gtija? ponavljam da novac nije problem, samo me zanima koliko je komplikovano to sve prenijeti u stari automobil zbog elektronike. Koliko se krecu ti motori?
 
Pa nista nije komplikovano ako radi netko tko zna..Moras znati da moras prenijeti sve sto se tice struje, jer su danas cak i kljucevi "vezani strujom" a da ne idemo dalje..Pogledaj malo projekat kolege Fuji-a pa ces vidjeti sta je napakovao u Golfa II ..Sve u svemu najvise strpljenja i zivaca treba..Od svega je najlakse odustati, ali odustajanje je nikakvo rjesenje..Novac i ako nemas nabavis, ali ako nemas volje, strpljenja i ako nisi uporan, dzaba ti i novac i Bog i otac..Sretno.
 
Top