Turbina na 1.6 8V

Turbina na 1.6 8V

Član
Lav89 je napisao(la):
Preporucuje li mi ko 2.0 TFSI iz Passata ili petice gtija? ponavljam da novac nije problem, samo me zanima koliko je komplikovano to sve prenijeti u stari automobil zbog elektronike. Koliko se krecu ti motori?
najbolje ti je u tom slucaju da trazis udareno auto...

ako imas sve dijelove, nema nikakvih problema :D
 
Član
Ma ja bih išao na R32 motor , sa HGP biTurbo kitom , prebacio DSG mijenjač i 4 Motion pogon.
To je po meni najoptimalnija solucija ako pare nisu problem:lol::lol::lol:
 
Član
evo bas proteklih dana su se moja dva druga jedan je od njih clan "elektricar" (bog za struju hahaha) zezali i testirali na citroen xsara 1.6 90ps benzin da stave turbinu od diesel 51kW ako se ne varam :icon_biggrin: prvo je bila zajebancija "ma gdje ce to raditi" "polupat ce ti sve u motoru" ali...... ovjek postoji alii... :lol: ofrlje se stavilo na izduv i pokusala se testna voznja .. da se u startu razumijemo to leti :D ne sad da je dobio 70 ili 170 ponija ali je dobio 20-25 cc... ali naspram kako je isao sad ide puno puno bolje. 4-5 dana se to sve radilo montiralo i na kraju se i sklopilo bilo je problema oko prepravki iuzduva, dovod ulja na turbinu i crijeva za turbinu ali sve je gotovo auto radi, ide ali i vise trosi :123: znaci sve je moguce kad se ima alat i turbina naravno :D
 
Top