Tuning & Styling Show Brcko 2013

Tuning & Styling Show Brcko 2013

Član
pa sta sam ja napisao...?
da je drugacije u moto skupu i u skupu tjunera...

fino poredati sve tjunere koji hoce da izloze svoje auto i ne birati najbolje auto,vec izvlaciti sretnog dobitnika ,onako kao tombola sto je bila...covjek kaze koju rijec o svom autu( koliko toliko) i frajeru dati 5 pljeska i karton soka
 
Ne znam kako je kod vas al kod nas je svaka nedelja takva osim tih sokova to svak sam sebi kupuje :D A inace zar nije cilj takmicenja u tome ko je bolji tj ko ima bolje modifikovan auto? Nisam takmicar niti cu ikada biti u ovoj nasoj zabiti jer prije svega nemamo konkretne ljude za to, ali ako je vec vid tuning show takicenje i pehari onda nek to bude na tom nivou. Mislim da niko ne trazi hiljade maraka nagrade i sta ja znam, mislim da bi se svako zadovoljno nekim "rijetkim" peharom a ne onim iz fis viteza od 5 , 12 i 15km (pod rijetkim mislim na nesto neobicno tipa rucni radi ili sl.) i nekom motivacijskom nagradom za dalji rad , tipa sistem zvucnika , pasta za poliranje ili slicno nesto da covjeku da elana za nastavak. Pored toga danas svako dobije pehar , klasa nekih more a nama nije scena toliko jaka da ima sve te pravce , drugo je u svabiji kad se na show prijavi 100-200 auta pa je logicno da ce biti tu svega , a ne na nasem tuning show-u ko se god prijavi dobije i pehar. To po meni vrijedza druge ljude koji se toliko trude i zalazu a mjere se na kraju sa nekim cije auto u pola nije modifikovano. Svaka cast ljudima koji prelaze toliki put , trose toliko para na smjestaj i gorivo a na kraju ne dobiju nista. Sigurno u nekim gradovima i nema okupljanja pa je to jedinstvena prilika da se stane s rajom , i ja naravno posjecujem dosta manifestacija i cesto sam na skupovima volim takva druzenja ali opet kazem ako ce biti skup nek bude skup i neka se tako zove , a tuning takicenje tj show koji u svom sadrzaju ima dodjelu pehare po meni ne bi trebao izgledati tako. ABd do godine idem u Oschersleben na Opel show pa cu bas da vidim kako to sve funcionise tamo.
 
Član
ivici iz odzaka skidam kapu! ;)
ako ikada ponovo budem izlagao neku moju skulu,taj covjek ce mi biti uzor

poslednjih godina lik se prijavi za izlozbu postavi auto sat-dva,malo ga licka pere brise,poprica sa drugarima ,prijateljima ,amaterima ,profesionalcima i samo upali auto i cao!
 
Član
ljuboje je napisao(la):
ivici iz odzaka skidam kapu! ;)
ako ikada ponovo budem izlagao neku moju skulu,taj covjek ce mi biti uzor

poslednjih godina lik se prijavi za izlozbu postavi auto sat-dva,malo ga licka pere brise,poprica sa drugarima ,prijateljima ,amaterima ,profesionalcima i samo upali auto i cao!
iznenadjen sam,osmijeh od uha do uha,mos mislit :D
imas pivo od mene drugi put kad te vidim!

ja iskreno kad negdje dodjem,platim ulaz i takmicenje,i kazem sudijama da me ne ocijenjuju jer iskreno dodjem samo onako da vidim drustvo i radove od drugih ljudi,i jos malo prosetam sa malom :D

slaba je je scena ionako,sad jos i to malo treba upropastiti....
 
Ne da mi se previse raspravljat, samo da se pohvalim posto se unikatni pehari spominju, mi smo nase pravili, rucni rad, pjeskareno staklo na drvenom lakiranom postolju, jeftino, uredno i unikatno.

Sto se rasprave tice, ima veze i ovo sto Dragon prica, mada meni su i dalje motorijade nesto posebno, ljudi dolaze s kraja svijeta u kojekakve zabiti gdje ni gps ne hvata i to u kakvom samo broju, a partije su im ludnica.
U Brckom je vikend prije nas, na istoj lokaciji bila motorijada, nisam neki veliki fan motora, al ono je bio uzitak obici, brdo motora i hardcore bajkera, tablice iz Hr, Srb, Njemacke, Austrije, Svice, dvije pozornica, na jednoj strani tvrdi rock, na drugoj brija, ma bruka dobro.
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
LSD je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):

ne laprdaj :D

Mislio sam večeras :lol:

DSC_0625.jpg

Vidi profi tjunera
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Dok se drugi smaraju, mi uživamo u proteinskom obroku :D

tako uvijek i treba , sad laganice u Tuzlu doći radi zajebancije i druženja ;)
- Daj više dosta rasprave bilo što je bilo , sl. put će biti bolje i tjt :icon_smile:
 
Top