Tuning & Styling Show 2, AK 49 Brcko, 28. i 29. juni 2014.

Tuning & Styling Show 2, AK 49 Brcko, 28. i 29. juni 2014.

Molio bi da se stara tema obrise, jer je bilo puno odgadjanja i promjena i svega, da ovo bude glavna tema, sa glavnim plakatom i posto je ostalo jos vise od mjesec dana do skupa, pa tako cu i ubacivat sve nove inforamcije i tome sta mozete da ocekujete na skupu.

Dakle, posto nas je sve zatekla ova trenutna situacija, ne ponovila se vise nikad, bili smo prinudjeni da pomicemo datum event-a zakazanog za 31. maj i 1. juni.

NOVI DATUM je dakle 28. i 29. juni i to je konacno KONACNI datum, nema pomicanja vise da sjekire padaju :)

Da ne duljim dalje, plakat sve govori, a bilo kakva pitanja, tu sam da razjasnim i odgovorim. Ili ja ili moj kolega Todo aka LaudaBC.

 
Član
Hvala Erole na ukazanom povjerenju. sad cemo katanac na onu staru temu da stave. jer je neka baxuz bila i nije dala napretka :) za sva pitanja i informacije obratite se na bilo koji nacin a ja cu Vam odgovoriti ili naci pravi odgovor :)
 
Član
na nasu srecu Harli koliko znam samo je jedan clan pogodjen ovim nevremenom auto mu je skroz potopljeno a ostali hvala bogu koliko znam nisu imali neku vecu materijalnu stetu. opet se ogradjujem za tacnost informacije
 
Drago mi je da ste ok, nadam se da ta informacija nije tačna, pa ko god da je u pitanju, Vama sretno zaista ne mogu stići ali rado bih Vas posjetio, neki drugi put možda...
 

JD.

Član
Mogu neke upute kako doci do lokacije, najbolje oznaka na google earth :) i najbliza praonica ? :)
 
Član
Posto nisam bas najbolji sa google maps ja cu ti objasniti narodno. :) ako dolazis iz pravca tuzle kad prodjes FIS ides do prvih semafora i na tom semaforu imas zuti most preko kojeg predjes i picis pravo jedno 2km doci ce ti semafor jos jedan. na tom semaforu ides pravo i jedno 2 metara s lijeve strane imas ulicu i vidices skup ne mozes promasiti a bice i putokazi :)
 
Administrator
Samo da najvim ekipa iz Doboja ce isi pa eto ko bude iso i htedne malo da se vidimo i istracamo...
 
Član
ShoneZ u 12:00 pocinje takmicenje u nedelju. za bilo koju informaciju slobodno se obratite :) dal ovde dal na PP ili na tel: 065/531-789
 
Top