Tuning & Styling Show 2, AK 49 Brcko, 28. i 29. juni 2014.

Tuning & Styling Show 2, AK 49 Brcko, 28. i 29. juni 2014.

Član
Komentar uz sliku :D
"Plakala je , molila me !
Tim zivotom da ne zivim " haha :D




@Little Dragon mu pomagao u projektu :D



1622278_277627249068836_1670448349_n.jpg
 
Član
hahah ludilo, zar jos ovoliko antituninga kod nas, vidi se i na golfu i na vlasniku da su anti :D
mene bi bilo sramota voziti se u tome a tek da odem na tunning show :S
i gori su ovi sto kazu svako imas svoj ukus, kakav ukus u ovome ba? iz ovog izvire neukus, seljakluk i sinan sakic.

inace bilo lijepih auto, super event. tim autima treba posvetiti paznju, a naravno bilo bi lijepo edukovati ljude kad vec i dalje ima toliko antituning i pored interneta i svega gdje mozes vidjeti i nauciti neke stvari, a ne da ides po beogradu sa ovim da pravis ruku sa svih 54 konja :D

gdje se moze pogledati projekt ovog crnog bmw e36 coupe ?
 
Član
Nema ukusa u tom ali ajd ti to dokazi ponosnom vlasniku...on misli da je na pravom putu... Steta je da pored toliko dobrih auta mi vodimo polemike oko ovoga :)
 
hahah ludilo, zar jos ovoliko antituninga kod nas, vidi se i na golfu i na vlasniku da su anti :D
mene bi bilo sramota voziti se u tome a tek da odem na tunning show :S
i gori su ovi sto kazu svako imas svoj ukus, kakav ukus u ovome ba? iz ovog izvire neukus, seljakluk i sinan sakic.

inace bilo lijepih auto, super event. tim autima treba posvetiti paznju, a naravno bilo bi lijepo edukovati ljude kad vec i dalje ima toliko antituning i pored interneta i svega gdje mozes vidjeti i nauciti neke stvari, a ne da ides po beogradu sa ovim da pravis ruku sa svih 54 konja :D

gdje se moze pogledati projekt ovog crnog bmw e36 coupe ?
ne vrijedjaj Sinana, uz cije se pjesme napijes u Galaxisu:D
Vidim na slikama da je klinac i da se fura na NFS ko sto smo svi mi kad smo bili njegovih godina ili mladji ali bitno je da se u buducnosti nauci kako ce i sta, jel tako Anele :lol:
 
hahah ludilo, zar jos ovoliko antituninga kod nas, vidi se i na golfu i na vlasniku da su anti :D
mene bi bilo sramota voziti se u tome a tek da odem na tunning show :S
i gori su ovi sto kazu svako imas svoj ukus, kakav ukus u ovome ba? iz ovog izvire neukus, seljakluk i sinan sakic.

inace bilo lijepih auto, super event. tim autima treba posvetiti paznju, a naravno bilo bi lijepo edukovati ljude kad vec i dalje ima toliko antituning i pored interneta i svega gdje mozes vidjeti i nauciti neke stvari, a ne da ides po beogradu sa ovim da pravis ruku sa svih 54 konja :D

gdje se moze pogledati projekt ovog crnog bmw e36 coupe ?
ne vrijedjaj mi rodjaka :D
kakvo si ono ti auto vozio prije? :p hehe
 
Član
@Green poredis ovaj star wars golf sa mojim :S
nidze veze :D
1404413886-1230-x-900px-sg391g-Optimized.jpg

kod mene je bilo losih detalja kao i kod svih nas, ali to su sitne stvari koje se jedva i primjete, a u ovom star wars golfu tacno da te sramota bude da te neko vidi, nista ni sa cim , da je bar extreem uradjen kako treba, nego bas nfs ali prvi i drugi dio :D
da ne spominjem da sam ja to i mi ostali radili prije 7-8 godina, dok ovaj lik to sad radi :D
i nemoj tako da pricas mislit ce ko da ja pijem stvarno :))
@ death isti odgovor i tebi hejteru :p :D
 
Top