Tuning show Odzak 28.-29.05.2011.

Tuning show Odzak 28.-29.05.2011.

Član
Davor_ je napisao(la):
Samo mene zanima kako do tamo doci jel moze neko da pojacni gdje se to tacno nalazi?



Javite otprilike kad cete biti u Srebreniku pa da idemo zajedno zna GreenDevil gdje je neki dan tu prolazio pored ovog mjesta gdje se odrzaje :D:cool::cool:
 
Član
:D ma hajde zaputite se vec veceras :D house party se odrzaje :D... malo ludog druzenja :D i ja cu s maturalne taman "prispit" :p
 
Član
adi187 je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Samo mene zanima kako do tamo doci jel moze neko da pojacni gdje se to tacno nalazi?



Javite otprilike kad cete biti u Srebreniku pa da idemo zajedno zna GreenDevil gdje je neki dan tu prolazio pored ovog mjesta gdje se odrzaje :D:cool::cool:

u koliko vi krecete.iz srebrenika

tko ide iz tuzle i okoline mi smo oko 9h na sickom na benziskoj INA pa tko hoce nek se pridruzi idemo nema veze kakvo ce biti vrijeme.
 
Član
evo ja sam doso kuci,ostali su jos tamo ljudi...odo spavat pa se vidimo ujutru,nece biti nista odgodjeno......
 
Član
Ivice sve pohvale. za prvi put (organizacija), svaka cast ekipi koja se potrudila da ugosti sve ljubitelje, stayla, dB-a, dobre zabave, mirisa cevapa i mirisa guma. hehe :D pozz iz tuzle za sve koji su bili, i sve najbolje u iducim eventima, i bdw. Ivice, iduci put samo da bude neki drugi wc za trudnice. heheh sala mala


malo slika za raju koja nije bila tu
 

Prilozi

  • IMAGE_013.jpg
    IMAGE_013.jpg
    85,6 KB · Pregleda: 31
  • IMAGE_025.jpg
    IMAGE_025.jpg
    65,4 KB · Pregleda: 17
  • IMAGE_024.jpg
    IMAGE_024.jpg
    67,5 KB · Pregleda: 32
  • IMAGE_044.jpg
    IMAGE_044.jpg
    65,3 KB · Pregleda: 45
  • IMAGE_046.jpg
    IMAGE_046.jpg
    42,8 KB · Pregleda: 26
  • IMAGE_048.jpg
    IMAGE_048.jpg
    86,2 KB · Pregleda: 30
  • IMAGE_064.jpg
    IMAGE_064.jpg
    92,9 KB · Pregleda: 63
  • IMAGE_055.jpg
    IMAGE_055.jpg
    75,5 KB · Pregleda: 45
  • IMAGE_058.jpg
    IMAGE_058.jpg
    65,7 KB · Pregleda: 56
  • IMAGE_062.jpg
    IMAGE_062.jpg
    61,6 KB · Pregleda: 45
Član
koliko volim kad neko pokusa nesto da napravi u ovoj zemlji, i od prvog puta mu uspije, ej decki stvarno mi je zao sto nisam dosao na ovaj event, da podrzim, vise od bilo kojeg ove godine sam htio da dodjem na vaš, zato sto vam je prvi puta da organizujete, sada kad cujem da ste uspjeli u svojoj namjeri puno mi je srce, svaka vam cast
dajte slike, ne budite skrti;)
 
Top