Tuning show Odzak 28.-29.05.2011.

Tuning show Odzak 28.-29.05.2011.

Član
Bio vidio i extra bilo,vrijeme idealno bilo,provod takoder,upoznao mnostvo raje te pozdravi za Mahira Marka Davora Mladena Ljuboje itd itd nemogu se vise ni sjetit koliko ih je bilo :)
 
Član
pohvale organizaciji...dobro su odradili posao...pogotovo kad se uzme u obzir da im je to prvi event koji rade...sve u svemu bilo dobro...


;)
 
Član
e pa sta reci,svaka cast organizatorima,bilo nam je lijepo. . .. .
cestitke svim takmicarima
 
Član
bio sam kratko, posle nisam stigao da se vratim (iako sam obecao Ivici :D ), al je bilo extra...svaka cast za organizaciju...nadam se da nisu svi izgorili kao Mesha...:cool:

P.S. poseban show je napravio momak sa crnim Golf 2 sto je pricao vic o kamili za vrijeme ocjenjivanja na stylu...:cool: :lol:
 
Član























malo od mene, mnogo toga sam preskočio, ali tu je najvažnije... !!! uzivajte !



































[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mweFM8IXMio[/video]
 
Član
kao prvo,svaka cast svima koji su dosli,jer je vrijeme bilo malo sugavo u subotu,zato nedelja je bilo super i hvala svima koji su dosli po prvi put,bilo je raje i druzenja.veliko hvala sudijama koji su ja mislim na realan nacin odradili posao.pozdrav svima i vidimo se opet na nekom susretu ;) zahvaljuem takodjer salihu koji je bio nas paparazzo i koji je uspio slikat sve i svasta i imo je puno volje,veeeliko mu hvala! ;)
 
Član
Evo i od mene sve pohvale organizatorima na jednom dobrom eventu, bilo jako interesantno, dobrih auta i na stylingu i parkiranih u krugu koji se nisu takmicili, dobrih motora , raspolozenih motorista, onda vesele ekipe, Billya koji je cijel dan nas sve nasmijavao, Sukija i njegove ekipe koji su doprinijeli na svoj nacin da bude interesantnije itd itd... Meni je dan jako brzo prosao ... nadam se da ce ovaj event postati tradicija i da se vidimo iduce godine opet ... ;)
 
Član
srdjo je napisao(la):
bio sam kratko, posle nisam stigao da se vratim (iako sam obecao Ivici :D ), al je bilo extra...svaka cast za organizaciju...nadam se da nisu svi izgorili kao Mesha...:cool:

P.S. poseban show je napravio momak sa crnim Golf 2 sto je pricao vic o kamili za vrijeme ocjenjivanja na stylu...:cool: :lol:

izgorio,, izgorio nego sta :D al stash.. vrijedilo je.. druzenje je bilo extra ako ste vi zadovoljni i mi smo vrijeme nas je srecom u nedjelju posluzilo ii vidimo se u Vukovaru :D!!!
 
Član
hvala svima sto su dosli,,,pogotpovo billy-u ,,, abd na godinu jos bolje da napravimo,da jos viseee raje dodje,,i joooss boljeg provoda :icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Legend
REZULTATI - dB DRAG Winners
-----------------------------------

Street A
----------
1. 143.7 Mahir Keskinovic 133.1 133.1 143.7
2. 141.6 Ðuro Gagulic 141.6 141.6 141.6


Street B
----------
1. 138.4 Nedim Huremovic 138.4 138.4 138.4 136.9


Street C
----------
1. 146.3 Marko Vukic 145.8 145.8 145.8 146.3


Mini
------
1. 132.8 Hodžic Senad 132.8 132.8 132.8 129.5
2. 126.6 Simo Milankovic 126.6 126.6 126.6


Street Max
--------------
1. 147.1 Mladen Jovanovac 146.9 146.9 146.9 147.1


Top Ten Competitors
--------------------------

1. 147.1 Mladen Jovanovac
2. 146.3 Marko Vukic
3. 143.7 Mahir Keskinovic
4. 141.6 Ðuro Gagulic
5. 138.4 Nedim Huremovic
6. 132.8 Hodžic Senad
7. 126.6 Simo Milankovic
 
Član
slicice...mrsko mi postavljati negdje, ovako mi bilo najlakse...

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2146722107032.2132781.1215661043
 
Član
bilo je ludooo:cool::cool::cool:

hvala organizatorima, sve je proteklo u odlicnom redu....
a kako je meni bilo, vidjecete i sami..bio sam fizicki napadnut :lol::lol:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pEHrBquICHY[/video]
 
Top