TUNING SHOW HAZNA -GRADACAC 2013

TUNING SHOW HAZNA -GRADACAC 2013

Član
Izvinjamo se svima ali doslo je do promjene imena kluba odlucili smo da ostane AMK GT-R - GRADACAC
20i8oy.jpg


beso19 je napisao(la):
Izvinjamo se svima ali doslo je do promjene imena kluba odlucili smo da ostane AMK GT-R - GRADACAC
20i8oy.jpg

evo ga logo kluba
971d92.jpg
 
Član
vise mi se druga verzija sviđala, prvo sad reklamirate određeni brand automobila, drugo nijednog takvog automobila nemate u klubu tako da mi je to totalno besmisleno....nezzzz
 
Član
-Suki- je napisao(la):
vise mi se druga verzija sviđala, prvo sad reklamirate određeni brand automobila, drugo nijednog takvog automobila nemate u klubu tako da mi je to totalno besmisleno....nezzzz
SUKI TO PREDSTAVLJA ZNACI G-GRADACAC , T -TEAM, R -RACING :D ne samo GTR vozila
 
Član
Gradacac Team Racing... je ......nabacano zbrda zdola samo da se uklapa u GT-R

Gradačac Racing Team vec zvuci drugacije ;)
 
Član
Aj' možda neko kupi GT-R iz kluba pa će onda svi članovi pokupovati GT-R i imaće i pravo ime kluba.:D

Možda zato i ide to ime.:D

Momci, neka je sa srećom u radu.:cool:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Aj' možda neko kupi GT-R iz kluba pa će onda svi članovi pokupovati GT-R i imaće i pravo ime kluba.:D

Možda zato i ide to ime.:D

Momci, neka je sa srećom u radu.:cool:
HEHE hvala nikad se ne zna mozda se i uzme :p
 
Član
u svakom slucaju sretno, kao komsije cemo vidjeti da podrzimo koliko se moze, ovo gore su bile samo prijateljske sugestije ;)
 
Član
-Suki- je napisao(la):
u svakom slucaju sretno, kao komsije cemo vidjeti da podrzimo koliko se moze, ovo gore su bile samo prijateljske sugestije ;)

Ma ne sikiraj se shvacam sve :D svaki je savjet dobar pripremaj se ti za burnout :D
 
Top