TUNING SHOW HAZNA -GRADACAC 2013

TUNING SHOW HAZNA -GRADACAC 2013

Član
POZZZ SVIMA NOVO OSNOVANI "AUTO KLUB THE BASTARDS" POZIVA SVE TUNERE NA TUNING SHOW U GRADACACU KOJI SE PO PRVI PUT ODRZAVA U OCI OTVARANJA KLUBA.OKO DATUMA SMO SE DOG I KONTALI SMO 15-16.06 .2013 AKO JE ZAUZET NEKA NEKO KAZE DA SE MOZE PROMIJENIT DOK JE VRIJEME POZZ SVIMA VISE INFORMACIJA USKORO.... A OSTALO SVE MOZETE VIDJETI http://www.facebook.com/events/178507978961939/?fref=ts



TUNING SHOW HAZNA GRADACAC + HONDA MEET 15-16.06.2013

pypvr.jpg
 
Član
etno je napisao(la):
Na ovo ce se sigurno doci !
[/quot
hvala vam puno dobro dosli i zaboravio sam naspomenuti da cemo ujedno i honda meet napravit :D :D za sve ljubitelje honde dosad najveci tuning show

subota:
-okupljanje mjesto za kamp rostiljanje
-navece pocetak koncerta
-nocno kupanje za one koji hoce hehe

nedelja:
-prijave za takmicenje
-takmicenja
zatvaranje show uz open air house party 3 dj

nagrade ce biti osigurane cijene pica ,hrane po normalnim cijenama
oko cijena ulaza i kontezacija uskoroo
 
Administrator
sve je to u redu. Ali po meni vi kao organizatori trebate da odlučite koji je datum. Dakle ako je 22. - 23. 06 onda neka stoji taj, naravno ukoliko ste se prije toga dobro raspitali da li se na taj datum održava neki street race ili slično, pa da onda eventualno pomjerite sedam dana prije ili poslije.
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
sve je to u redu. Ali po meni vi kao organizatori trebate da odlučite koji je datum. Dakle ako je 22. - 23. 06 onda neka stoji taj, naravno ukoliko ste se prije toga dobro raspitali da li se na taj datum održava neki street race ili slično, pa da onda eventualno pomjerite sedam dana prije ili poslije.

pa zato sam u napiso u obavjestenju znaci da li iko zna kalendar i da li je datum zauzet ako nije da bude znaci 22-23.06 :D
 
Član
TACAN DATUM I KONACAN TUNING SHOW U GRADACACU JE 15-16.06 .2013 POZZ SVIMA

MOLIM MODERATORE AKO MOGU OBJAVITI OVAJ DATUM I ISPRAVIT OVAJ 22-23.06 ZNACI ZVANICNI DATUM TUNING SHOW JE 15-16.06.2013:cool:
 
Član
To je čudovište što živi u ovom jezeru al voli tunere pa nas nece pojesti, eto to ti je zmaj od bosne :D

Za ostalo imas google i istoriju :D:lol:
 
Član
Ma nece on tunere ba pogotovo komsije ha ja gdje bi mi bez cupre a kamoli bmw ili 200sx ili jos jednog turbaca Meshe :D
 
Top