TUNING SHOW HAZNA -GRADACAC 2013

TUNING SHOW HAZNA -GRADACAC 2013

OmO

Član
rat style :lol:, a kako ovog nisam vidio :smajli10::smajli10::smajli10::smajli10:
 
Član
Iceman je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
kad sam čuo da je postovani gospodin Madžid rekao (citiram):
''pazite kako ocjenjujete, doćete vi u Tuzlu''

tad sam se najezio i morao popiti tabletu za smirenje, cestitam organizatorima na suzdrzanosti, da sam ja kakvim slucjem bio u organzaciji doticni bi bio zamoljen da sa sve svojom ekipom momentalno napusti event!!!


party u subotu je bio nezapamcen, ekstra... lokacija je bila odlicna, organizatori su se dobro snasli u tom svom haosu i svaka im cast.

ali eto ima nekih ljudi koja nas posjete da je moto ''cilj je druzenje'' ustvari samo fora koja lijepo zvuci.

LP

Suki

HHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHA

Suki oci moje lijepe, znas li ti uopste kako ja izgledam? Kakve veze ja imam sa Tuzlom i zasto bi to rekao tako ti te tablete sto si popio?? Sa kojom svojom ekipom da napustim event kad sam sam dosao?? Covjece dragi niti znas ko sam, niti odakle, niti cime se bavim a uzimas me usta na taj neki ruzan nacin, ja zivim u Sarajevu, to sto sam u Tuzli event odrzao prije par dana ne znaci da sam iz Tuzle a pogotovo da nekome prijetim sa Tuzlom!
Kome sam ja to rekao i zasto?? Dosao sam da ispostujem momke iz organizacije i radim ocjenjivanje stylinga sa kolegom Besom iz Zenice i jos jednim momkom iz organizacije koji su citav dan bili pored mene a ne da se takmicim. Sta vozim uopste znas li?? Kako sam mogao prijetiti organizatorima kada sam ja radio ocjenjivanje, po tebi ispade ja sam sebi prijetio?????????? HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

Ti si mene burazeru dobro pomjesao sa nekim ;)

kad je meni preneseno ispalo je da si ti u semi sa tuzlacima kod ocjenjivanja no sad kad sam kontaktira iste te koji su mi prenijeli (danas su malo trijezniji), ispada da je tebi podvuceno da ti pazis kako ocjenjujes, svejedno se da zakljuciti da je do toga doslo i to u svakom slucaju nije lijepo sa cije god da je strane, pogotovo me iznenadilo da si ti stvarno imao nesto sa tim, no ispada da nisi i to je super, ali ti sigurno znas o cemu se radi i zasto je do ovoga doslo ali neces da kazes isto kao sto ja necu imenovati onog tko je meni to prenio, sorry ali evo jos jednog dokaza da su propaganda i dezinformacije najjace oruzje :lol:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
kad sam čuo da je postovani gospodin Madžid rekao (citiram):
''pazite kako ocjenjujete, doćete vi u Tuzlu''

tad sam se najezio i morao popiti tabletu za smirenje, cestitam organizatorima na suzdrzanosti, da sam ja kakvim slucjem bio u organzaciji doticni bi bio zamoljen da sa sve svojom ekipom momentalno napusti event!!!


party u subotu je bio nezapamcen, ekstra... lokacija je bila odlicna, organizatori su se dobro snasli u tom svom haosu i svaka im cast.

ali eto ima nekih ljudi koja nas posjete da je moto ''cilj je druzenje'' ustvari samo fora koja lijepo zvuci.

LP

Suki

HHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHA

Suki oci moje lijepe, znas li ti uopste kako ja izgledam? Kakve veze ja imam sa Tuzlom i zasto bi to rekao tako ti te tablete sto si popio?? Sa kojom svojom ekipom da napustim event kad sam sam dosao?? Covjece dragi niti znas ko sam, niti odakle, niti cime se bavim a uzimas me usta na taj neki ruzan nacin, ja zivim u Sarajevu, to sto sam u Tuzli event odrzao prije par dana ne znaci da sam iz Tuzle a pogotovo da nekome prijetim sa Tuzlom!
Kome sam ja to rekao i zasto?? Dosao sam da ispostujem momke iz organizacije i radim ocjenjivanje stylinga sa kolegom Besom iz Zenice i jos jednim momkom iz organizacije koji su citav dan bili pored mene a ne da se takmicim. Sta vozim uopste znas li?? Kako sam mogao prijetiti organizatorima kada sam ja radio ocjenjivanje, po tebi ispade ja sam sebi prijetio?????????? HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

Ti si mene burazeru dobro pomjesao sa nekim ;)

kad je meni preneseno ispalo je da si ti u semi sa tuzlacima kod ocjenjivanja no sad kad sam kontaktira iste te koji su mi prenijeli (danas su malo trijezniji), ispada da je tebi podvuceno da ti pazis kako ocjenjujes, svejedno se da zakljuciti da je do toga doslo i to u svakom slucaju nije lijepo sa cije god da je strane, pogotovo me iznenadilo da si ti stvarno imao nesto sa tim, no ispada da nisi i to je super, ali ti sigurno znas o cemu se radi i zasto je do ovoga doslo ali neces da kazes isto kao sto ja necu imenovati onog tko je meni to prenio, sorry ali evo jos jednog dokaza da su propaganda i dezinformacije najjace oruzje :lol:

Pa jbm misa, naredni put pitaj direktno pa onda pisi po forumima. :icon_smile: Jeste to receno i jako je glupo i smijesno zvucalo al eto, samo ne mogu da vjerujem da si povjerovao da sam ja tako sta mogao izjaviti.
 
Legend
Ovo u Gradačcu je tuga golema bila. Ako si se dovoljno napio da neznas gdje ti je guzica i ako si totalni neotesani papak i krkan, onda ti je zagarantovano bilo dobro. Tragedija ziva.
 
Član
Dabogda "nam" se ugasila citava scena i gledali auta samo na YT i kojekakvim stranim forumima !


Nek se nesto desava, makar na dzenazu licilo, bar ce se ljudi okupit !
 

OmO

Član
zovite_sivac je napisao(la):
Dabogda "nam" se ugasila citava scena i gledali auta samo na YT i kojekakvim stranim forumima !


Nek se nesto desava, makar na dzenazu licilo, bar ce se ljudi okupit !

;)
 
Legend
Nemoze se provlaciti sav taj ciganluk pod izgovorom da se nesto desava.. Znaju oni vrlo dobro o cemu ja pricam samo nece niko do njih da progovori o tome javno.
 
Legend
pukim48 je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
Šta ti puki znaš :) Kad si se takmicio u rat stylu felge si okretao naopako :D:D:lol::lol::lol:

jbte Liga :lol::lol::lol:

Sad bi Vam banane podielio, al ima ova ugrozena vrsta kojoj ne mogu, tako da ne bi bilo fer samo Pukija banovati...
al jbg... ni zivot nije fer... :lol: zato Puki pa pa... :lol:




CESTITKE na kako vidim na slikama, super organizaciju, cestitke takmicarima i pobjednicima...
licno sam nazalost bio sprijecen da dodjem radi poslovnih obaveza,
tako da se vidimo drugom prilikom... ;)
 
Član
daki je napisao(la):
Ovo u Gradačcu je tuga golema bila. Ako si se dovoljno napio da neznas gdje ti je guzica i ako si totalni neotesani papak i krkan, onda ti je zagarantovano bilo dobro. Tragedija ziva.

upravo si dosta ljudi ukljucujuci i mene nazvao krkanima i papcima sto od nekog ko je u vodstvu foruma, blago receno nije lijepo.

ja sam bio sa porodicom, dekica, hladovina pod drvetom, burger, pivo sok, muzika, sreo iporpicao sa 30-ak ljudi koje inace ne srecem i da...bilo mi je super.

Ovaj skup odskace od ostalih skupova na komadu betona ili kamenja.

Znaci restoran, šuma, hladovina, jezero, trava, klupe itd.....
 
Legend
Mani se ti suki foruma, ja cu da pricam onako kako jeste. SJedio sam i ja u hladu sa drugovima i pio sok i super mi bilo, i jos su nama jedino odzvolili da zapalimo rostilj od svih ljudi koji su bili prisutni. I nama je bilo super sa te strane, opusteno i ljepo. Ali sa strane dodjele pehara i kome su dodjeljeni pehari, te ono povlacenje za majce i vratove bilija i koga jos ... i jos stvari koji su se dogodili u pozadini e na to se odnosi. Znaci pusti se ti te price ko ti ja napisao, jel ja to trebam napravit drugi profil pa mogu rec istinu. Slazem se da treba sve koji organizuju nesto podrzati, ali se neslazem da se pehari i mjesta doogovaraju u kafani i da se unaprijed zna ko ce sta dobiti.

O tom po tom..
 
Član
daki je napisao(la):
Mani se ti suki foruma, ja cu da pricam onako kako jeste. SJedio sam i ja u hladu sa drugovima i pio sok i super mi bilo, i jos su nama jedino odzvolili da zapalimo rostilj od svih ljudi koji su bili prisutni. I nama je bilo super sa te strane, opusteno i ljepo. Ali sa strane dodjele pehara i kome su dodjeljeni pehari, te ono povlacenje za majce i vratove bilija i koga jos ... i jos stvari koji su se dogodili u pozadini e na to se odnosi. Znaci pusti se ti te price ko ti ja napisao, jel ja to trebam napravit drugi profil pa mogu rec istinu. Slazem se da treba sve koji organizuju nesto podrzati, ali se neslazem da se pehari i mjesta doogovaraju u kafani i da se unaprijed zna ko ce sta dobiti.

O tom po tom..

ma kakav drugi profil ja kazem sve sto mislim i svi bi trebali tako raditi, ja sam dao komentar od strane gosta jer sam gost i bio, takmicar nisam bio i nemam namjeru to ni koemntarisati...ali ajde moze se dublje komentarisati malo....mada sam se htjeodrzati neceg sot je vezano za mene da se ne opeknem kao sa iceman-om..ni kriv ni duzan.

Dakle

Sta se tiče Bilija, primijetio sam da je sjebao ono takmicenje u drzanju felge, njegov komsija je hodao okolo sa felgom na kukovima a neke momke je skinuo kao da su izgubili a ja nisam ni skontao zasto.

kao gostu meni je bilo super, supruzi i dvogodisnjem sinu također.

ima jos jedna primjedba, konobari su u subotu veče krali doslovno goste, za mojim stolom je set vodka+4xredbull naplacen 70KM a isti kosta 50!!!

ali opet nisam ja to pio i nije meni naplaceno, da jeste konobar bi letio sa drugog sprata objekta dole u prizemlje.

Ovi sta su radili hamburgere su se razbjezali rano u subotu a u nedelju su dosli kasno.
 
Legend
E upravo o tome ti pricam, sad me razumijes. I znaci dodjemo ranije jedno auto je bilo kad smo dosli. Zamolio 10 dana prije da nam nadzu prostor najavio da dolazimo tenda kola fazoni da svi iz kluba se parkiramo zajedno pa gdje god da je to. Kazu nije problem. Ja dodjem on me tri puta preparkirava ganja me tamo trci zamnom ko da sam levat zadnji i nakraju ispred kola nasih koja su bila na stajlingu naredala se dvica ona sto je crkla, sestica crvena i jos ko god je stigo stao onako po po ceste, ali mi nismo mogli stat jer nismo se svadjali niskim nismo nikome mater spominjali i tako to. A to je sitnica koja skoro da nije vrijedna pomena.
 
Top