tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma qme slusaj iskreno na tebe je neko garant stakleno zvono stavio na pocetku , a ja sam ti reko tebi svaka čast od početka jer jbg ti radiš ovo auto sasvim sam ,a i ako negdje fuliš vazda to popraviš . Tebi svaka čast bit će kec za 10 . Svi neki stručnjaci ovdje ,a vala slabo ko pojma ima ukljucujući mene prvog. I vidi jednu stvar meni se npr ne svidja unutrašnjost tvog golfa , a prije mi ni izvana nije valjo al sad izgleda super. Bit će to sve ko bombona sretno ;)
 
Član
polahko al sigurno sakupljamo djelove hehe ovo je stiglo danas..
[attachment=31851]
[attachment=31850]

[attachment=31852]
 
Član
Da nije malo prejaka ova neonka ili diode naprijed:icon_confused:.Eh eto ga i xenoni i kristalne stopke.Ide na dobro polako;)
 
e vidis onaj zadnji branik duboki orginalni od keca kao sto dodje na kabrio modelima onakav nabavi i prednji i ofarbaj u boju auta bit ce puno bolje ljepše to je moj osobni savjet ipak ti uradi kako mislis da je ok to je samo moje misljenje lp pozz
 
Član
Schumi je napisao(la):
Svaka tebi čast na trudu i ulaganju ali uvijek pretjeraš u nečemu,šta će ti sad ta neonka naprijed? Razumijem da imaš neki svoj stil ali mora se razgraničiti između nečeg što može proći i nečeg što je seljačko i suvišno.Trenutno na tom autu je seljačka naljepnica SPORT GTI,spojler na gepeku i ta neonka..I ta naljepnica style by anes se može i mora ljepše uraditi,ali na kraju kada stvarno bude neki style,a ne rat style kao sada.Što se tiče bodyworka nadam se da ćeš to fino i pedantno odraditi i kad padne lakiranje da bude baš dobro.Samo iskreno iznosim mišljenje,a vjerujem da se 90% ljudi slaže,pa čak i najobičnijih laika..Imamo i mi u Sa jednog takvog bijelog groma što misli da je natuniran a izaziva smijeh na svakom koraku.Zato bih volio da ti dođeš tobe i poslušaš bar nešto od ovih ljudi kad si već na forumu.Nadam se da ćeš nadoći i skontati kako treba izgledati sređeno auto,na kraju krajeva,ti ćeš sjest za taj volan,meni ni iz džepa ni u džep :cool:

slazem se upotpunosti
 
Član
s1ck je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
Svaka tebi čast na trudu i ulaganju ali uvijek pretjeraš u nečemu,šta će ti sad ta neonka naprijed? Razumijem da imaš neki svoj stil ali mora se razgraničiti između nečeg što može proći i nečeg što je seljačko i suvišno.Trenutno na tom autu je seljačka naljepnica SPORT GTI,spojler na gepeku i ta neonka..I ta naljepnica style by anes se može i mora ljepše uraditi,ali na kraju kada stvarno bude neki style,a ne rat style kao sada.Što se tiče bodyworka nadam se da ćeš to fino i pedantno odraditi i kad padne lakiranje da bude baš dobro.Samo iskreno iznosim mišljenje,a vjerujem da se 90% ljudi slaže,pa čak i najobičnijih laika..Imamo i mi u Sa jednog takvog bijelog groma što misli da je natuniran a izaziva smijeh na svakom koraku.Zato bih volio da ti dođeš tobe i poslušaš bar nešto od ovih ljudi kad si već na forumu.Nadam se da ćeš nadoći i skontati kako treba izgledati sređeno auto,na kraju krajeva,ti ćeš sjest za taj volan,meni ni iz džepa ni u džep :cool:

slazem se upotpunosti

POTPIS
 
Član
ok guraj neki extrem tunning znaci jos zadnja karambolka naspram prednje...sve dobro utegnuti i ofarbati u crveno naravno;)
 
izabrao si auto koje ne trpi experimentisanje,koje ti toliko preferiras...
ili se ogranici na jedan stil ili promjeni auto :icon_rolleyes:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Svaka tebi čast na trudu i ulaganju ali uvijek pretjeraš u nečemu,šta će ti sad ta neonka naprijed? Razumijem da imaš neki svoj stil ali mora se razgraničiti između nečeg što može proći i nečeg što je seljačko i suvišno.Trenutno na tom autu je seljačka naljepnica SPORT GTI,spojler na gepeku i ta neonka..I ta naljepnica style by anes se može i mora ljepše uraditi,ali na kraju kada stvarno bude neki style,a ne rat style kao sada.Što se tiče bodyworka nadam se da ćeš to fino i pedantno odraditi i kad padne lakiranje da bude baš dobro.Samo iskreno iznosim mišljenje,a vjerujem da se 90% ljudi slaže,pa čak i najobičnijih laika..Imamo i mi u Sa jednog takvog bijelog groma što misli da je natuniran a izaziva smijeh na svakom koraku.Zato bih volio da ti dođeš tobe i poslušaš bar nešto od ovih ljudi kad si već na forumu.Nadam se da ćeš nadoći i skontati kako treba izgledati sređeno auto,na kraju krajeva,ti ćeš sjest za taj volan,meni ni iz džepa ni u džep :cool:

Slazem se,al ce on nastaviti sa svojim,nesto tipa :"malo se radi":123:
 
Član
samo naprijed:icon_smile:


mislim da momak nije stavio auto da mu se govori sviđa mi se ili ne sviđa! nego da mu se pomogne i da postavi čime se bavi u slobodno vrijeme:icon_smile::icon_smile: i nek radi šta hoće, to cijenim, a sad je drugo da li bi i ja ovako radio ili ne:icon_smile::icon_smile::icon_smile::cool:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Svaka tebi čast na trudu i ulaganju ali uvijek pretjeraš u nečemu,šta će ti sad ta neonka naprijed? Razumijem da imaš neki svoj stil ali mora se razgraničiti između nečeg što može proći i nečeg što je seljačko i suvišno.Trenutno na tom autu je seljačka naljepnica SPORT GTI,spojler na gepeku i ta neonka..I ta naljepnica style by anes se može i mora ljepše uraditi,ali na kraju kada stvarno bude neki style,a ne rat style kao sada.Što se tiče bodyworka nadam se da ćeš to fino i pedantno odraditi i kad padne lakiranje da bude baš dobro.Samo iskreno iznosim mišljenje,a vjerujem da se 90% ljudi slaže,pa čak i najobičnijih laika..Imamo i mi u Sa jednog takvog bijelog groma što misli da je natuniran a izaziva smijeh na svakom koraku.Zato bih volio da ti dođeš tobe i poslušaš bar nešto od ovih ljudi kad si već na forumu.Nadam se da ćeš nadoći i skontati kako treba izgledati sređeno auto,na kraju krajeva,ti ćeš sjest za taj volan,meni ni iz džepa ni u džep :cool:

malo procitaj bolje temu pa ces viditi da se skida nalijepnice s auta i nije napred samo neonka nego ispod citavog auta.ja stvarno nemam rijeci najbolje da sve prodam i da NAPUCAM AUTA ZA 1000KM dobre felge i branici bilo bi vam auto exstra. po vama je svako auto s stayla SELJACKO.. ma necu se svadati vi samo uzivajte i naravno zaj*ajite se na moj racun....;);)
 
Član
Drug pogresan pogled imas na svjet nisu svi protiv tebe ;)Furaj svoje ali pazi nemoj raditi nesto ako ne mozes KVALITETNO uraditi a ne neonka i vezicama pricvrscena i vidi se gdje je montirana (i nemoj reci a CE BITI i kako ce biti ako je tako NEMOJ STAVLJATI DOK NE BUDE!) pa onda kad sve to kompletiras i odradis sve ti i gotovo a ne ovako 2 god ti se auto samo vucara po forumu svaki dan po neku sitnicu uradis stalno WORK IN PROGRESS.....
I naglasavam nisu svi protiv tebe (pa ni ja)pa tako nema potrebe da se nerviras
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top