tuning 1.9JTD pitanjaa

tuning 1.9JTD pitanjaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fiat_Punto je napisao(la):
a ti decko sto si prodavao te felge imao si ih na oglasu za neznam koliko mnogo manje para a kad sam te ja pitao otisao si tamo i sklonio oglas kao da nebi ja vidio i onda si mi lupio neku cjenu nigdje veze tako da mojne preseravat. a ti za taj player sto sam te pitao jeste skupo je dat 100km za to znas i sam zato ne kenjaj i ti. vidim da ste ovde svi nacitani hvala bogu dugo pratim forum kako se poneki od vas izvaljuju haha majko moja pola vas veze nema a sastavljate neke motore koje kakve.. onaj ko zna nece se uvrijedit za ovo sto sam reko.. pitao sam ljude koji znaju a ne vas kojima je neko postavio taj web kao SM tamo vamo. ljudi koji su radili kod tog decka mogu se javit a ne vi sto nemate veze. ovo je bilo pitanje i rasprava kao neka a ne vi lupetate kao nece se radit koga boli ku*ac ocul ja radit to ili ne?

Imas google za takva pitanja, vjeruj mi on sve zna a i nece se bunit ako ga budes pitao ;)
 
Član
Kaze dugo pratim forum a ukupno online vrijeme provedeno na forumu 2 dana :lol:

Tebi ak je do rasprave odes na dernek.ba tamo i onako su slicni tebi i ova tvoja tema je za toga nije za ovog foruma ...decko...:Dmozda bi ti neko i odgovorio jebga nismo strucni tako da nikakve koristi od nas :icon_rolleyes:

A ovaj trizex pa on ti je samo inžinjer za auta, mogo bi bit profesor na faxu sta je do sad sklopio al tebi ni on ne moe pomoc jedino da hodži odes :lol:

Eto svasta nauci u ovoj temi sad valja ici rostiljat :D

:icon_exclaim:
 
Član
S obzirom na to da si ti "mehanicar" a postavljas u najmanju ruku "pocetnicka" pitanja, rekao bih DA, za tebe smo inzinjeri.
 
pa makar ne postavljam pitanja koliko cu dobit ks ako stavim kn filter xD ili neke turbine na 1.6 benzince al po mogucnosti sa dizela.. i ako je pocetnicko pitanje koliko bi se moglo najvise izvuc sa svim preradama onda jarane nek ti bude :D ovo je pitanje fakat bilo za ljude koji su to radili i koji bi mogli nesto reci. ne prica se tu o nekih 50ks kad se pita za povecavanje snage motora svi znaju odgovorit SM :D kraljevi
 
Član
Nisam neki inžinjer, al ti bi po ovoj proči pravo jakog dizla.
Najeftinije i najbolje za snagu je SM, kao što su ti svi odgovorili.
A ti ako hoćeš "puno konja" onda brate uzmeš kakvog benzinjaru sa 6427155185 konja i ku*čiš se, a ne sa dizlom od 100-ak
 
e onda jarane ti nisi citao sve rekao sam ja na pocetku da mi se ne javljaju ljudi sa pricom kupi benzinca ili neko drugo auto.. ti sa svojom pricom oces da kazes da dizel nemoze bit jak? boze me sacuvaj kakvih ljudi sve ima ovde. ko je spominjao ku*cenja zar ako imas jako auto odma se moras ku*cit?
 
Član
Nego za šta će ti jači motor.
Možda za reklame neke, il šta.
Čitao sam sve ispočetka, al kao što ti ljudi rekoše, odeš u sm i pitaš kako i šta.
Ljudi experti za to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top