tuning 1.9JTD pitanjaa

tuning 1.9JTD pitanjaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e nesto sam razmisljao ovih dana pa eto da otvorim jednu temu ovako kao raspravu i pitanja :D
e ovako interesuje me koliko je max izvuci iz ovog motora pa pod :
1.9JTD

1 chip tuning
2 chip/filter/ispuh
3 sve sto e podrazumjeva pod tuning motora znaci od klipova pa nadalje itd..

znaci svako neka pise svoja misljenja i nemojte mi ono kupi jaci motor i tako to nego prvobitno samo za 1.9.. pozz
 
Član
http://www.smchiptuning.com/231/fiat-stilo-1.9-jtd-115

Ovo ti je samo chip i eventualno filter, a veca turbina, dizne, izduv i snaga ide gore srazmerno novcanicama :)
 
ok razumijem to za chip to su neke od mogucnosti :D mene najvise interesuje ova 3 opcija koliko je znaci maximalno izvuci iz tog motora znaci maximalno sa svim preradama :D
 
Član
Po meni najbolje je uraditi remap SMPower + KN panel :123: sve ostalo je prilicno poskupo ;)
 
Član
dellas je napisao(la):
http://www.smchiptuning.com/231/fiat-stilo-1.9-jtd-115

Ovo ti je samo chip i eventualno filter, a veca turbina, dizne, izduv i snaga ide gore srazmerno novcanicama :)
Mislim da se moze i jace uraditi ovaj motor al SM nece garantovati za tako nesto (ako uopste bude uzeo da radi do max) ;)



Stilo je napisao(la):
Po meni najbolje je uraditi remap SMPower + KN panel :123: sve ostalo je prilicno poskupo ;)
Kako za koga druze ;)
 
Član
Drug izvini al dzabe petljas prvo ti skup player 90-100 KM,pa ti tam felge neke trazimo ko god ti stavi link nes ti ne pase one na piku za 450 su dobra ponuda kazes nemas para student a sad nes bezveze lupas hoces preradjujes motor kompletan daj Boze i ovaj čip da stavis, bezveze ce ti neko objasnjavat i na kraju nista od tog ...

Bit ce ko kod onog s vectrom kad je doso na forum pa pita kako da napravi da mu bude dim u boji :lol:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Drug izvini al dzabe petljas prvo ti skup player 90-100 KM,pa ti tam felge neke trazimo ko god ti stavi link nes ti ne pase one na piku za 450 su dobra ponuda kazes nemas para student a sad nes bezveze lupas hoces preradjujes motor kompletan daj Boze i ovaj čip da stavis, bezveze ce ti neko objasnjavat i na kraju nista od tog ...

Bit ce ko kod onog s vectrom kad je doso na forum pa pita kako da napravi da mu bude dim u boji :lol:

Mene je uspio ubijediti da imam krive felge, nisam ni ja znao....
 
Član
eto triza sada znas da su ti krive felge :D :D

mada i meni je ovo glupo, suplja, neko ce se slomit objasnjavajuci, a ti neces nista uradit najvjerovatnije... pita mozel, imal, gdje kupit sta i kako, al eto najbolje za cenera, ostalo sve skupo, a para se nema... i ja bi rado gurao nesto pod haubu i radio, al fali mi sponzor :lol:
 
a ti decko sto si prodavao te felge imao si ih na oglasu za neznam koliko mnogo manje para a kad sam te ja pitao otisao si tamo i sklonio oglas kao da nebi ja vidio i onda si mi lupio neku cjenu nigdje veze tako da mojne preseravat. a ti za taj player sto sam te pitao jeste skupo je dat 100km za to znas i sam zato ne kenjaj i ti. vidim da ste ovde svi nacitani hvala bogu dugo pratim forum kako se poneki od vas izvaljuju haha majko moja pola vas veze nema a sastavljate neke motore koje kakve.. onaj ko zna nece se uvrijedit za ovo sto sam reko.. pitao sam ljude koji znaju a ne vas kojima je neko postavio taj web kao SM tamo vamo. ljudi koji su radili kod tog decka mogu se javit a ne vi sto nemate veze. ovo je bilo pitanje i rasprava kao neka a ne vi lupetate kao nece se radit koga boli ***** ocul ja radit to ili ne?
 
Član
zato sto ti neces raditi, nego meljes bezveze ...."decko".......a obrati paznju iducih dana na sivu 406 po gradu pa pitaj momka za felge.....oglas je sklonjen jer su prodate
 
adi187 je napisao(la):
Drug izvini al dzabe petljas prvo ti skup player 90-100 KM,pa ti tam felge neke trazimo ko god ti stavi link nes ti ne pase one na piku za 450 su dobra ponuda kazes nemas para student a sad nes bezveze lupas hoces preradjujes motor kompletan daj Boze i ovaj čip da stavis, bezveze ce ti neko objasnjavat i na kraju nista od tog ...

Bit ce ko kod onog s vectrom kad je doso na forum pa pita kako da napravi da mu bude dim u boji :lol:

:lol::lol::lol: u boji ....za crveni alevu papriku..za zeleni spinat u rezervoar ....za crni loz ulje ili ugradis sasutu turbinu :lol: svega u Bozijoj bashti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top