Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Samo naprijed Sejo, amk Venom se potrudio uvelicati event sa jednim takmicarem, chevrolet camarom, i desetinom gledalaca, nek je samo pocelo sa Sarajevom ispravit ce se svi propusti, SRETNO u daljnjem radu, ako bude trebala pomoc tu smo ;)
 
Član
Moram priznati poraz od ovog turbaka :icon_eek:

becc84470b3qu0jlxaw.jpg


Nije jos gotovo, tek je 1:1

ao9s64gltmkaqcdq8py8.jpg


:lol::smajli41::nx:
 
Član
@Suki, meni najdraza trka taj dan je ta bila, svaka cast, kapa do poda :cool:


Nas nekoliko iz AK Burnout smo dosli jako rano gore a onda sam ja bar skoro pola dana prespavao jer sam nenaspavan bio al sam ipak stigao na 16 klasu :D meni nije lose bilo par propusta bilo al zanemarivo, najveci propust nam je sto zivimo u BIH pa se borimo i dalje :) Vidimo se na iducem Race-u :cool:
 
Član
Dobra stvar sto ste prebacili semafor na 0.400, na ovim led lampama se bas lako pravio RL, u Novom Sadu nas je bilo bas puno sa RL.
 
Član
Tijesno nema sta,sreca da mi je porodica dosla da nas gleda,slijedeci put cu manje odvaditi na kraju jer sa ovakvim protivnikom nema SALE,ali ipak sjetim se da imam TURBO pa mi je lakse:lol:;).
U svakom slucaju super je bilo,druzenje, zezancija, napokon 1 mjesto subota,nedelja 3 a moglo je i prvo jer uslovi na stazi su mi odgovarali AWD ali greska u saltanju,ne zalim jer moj veliki prijatelj je POBJEDIO u svojoj klasi.
Cestitke svima posebno nama takmicarima i veliko HVALA organizatoru sto nam je omogucio da protekli vikend provedemo onako kako mi zelimo i zasluzujemo:123:;)
 

LSD

Član
najveci propust su bili one cuke na kapiji koji su mi "lizali" noge dok sam spavao cekajuci 7 sati da pocnu dolaziti organizatori :lol::lol::lol::lol:
 
Član
sve extra bilo,,samo da kiša nije padala,samo mi nije jasno kako sarajlijama moze biti puno 8km,, i plus 2-3 lit goriva :icon_eek: meni je otislo oko 130km samo za taj jedan dan,za gorivo,prijavu i hranu,,a nekome pred nosom je puno dati 8km:icon_rolleyes:
 
Član
Nisam bio prisutan ni na jednome pa sam prelistao teme o odrzanim raceovima, i o Mostarskom raceu i o Sarajevskom i mogu samo reci da Muameru i Saxu treba dati nagradu"najbrzi auto po konjskoj snagi" :cool: jer imati na oba racea vrijeme auta od 14.xxx sa samo 118 ks je nesto najnevjerovatnije sto sam cuo,cak i uz Saxovu malu tezinu ;)
 
Član
I ja bih se smeo opkladiti da nije vise 118, ali covek ga je tako kupio ko zna ko je nekad skidao glavu ili sta vec, nije to ni bitno bitno je da auto ubija kako ide.;)
 
Član
eh sto se tice Saxa i snage,glava se skidala i otvarao motor prije 15 dana,sve je na Saxu serijsko sto je potvrdio majstor kojeg Boki veoma dobro poznaje,cak smo i drugi procesor stavljali da vidimo da nije do toga i opet isti ishod.Sto i kako auto ovako ide volio bi i ja da znam,jer imam u planu aBd da radim nesto oko motora tako da nebi volio da dajem pare za nesto sto je "Vec uradjeno".hvala GTI FAN ;) ;)
 
Član
izgleda da cemo se odlucit da skupljamo svi po markicu-dvije da odes na valjke i izmjeris, da jednom za sva vremena rijesimo dilemu heheheh :D :lol: :cool:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
izgleda da cemo se odlucit da skupljamo svi po markicu-dvije da odes na valjke i izmjeris, da jednom za sva vremena rijesimo dilemu heheheh :D :lol: :cool:

haha,ma brate ja znam da nije nista radjeno osim mjenjaca od 1.4,volio bi bas i ja da vidim sta i kako al vala radi toga mi se nedaje 200+KM,jedino ako se odlucim za chip pa da onda usput i mjerenje udarim :lol::lol:
 

JD.

Član
Pa eto rekao vam je covjek, mjenjac je drugi sta se cudite toliko :) taj mjenjac je cudo, nije prvi slican auto u gradu kojem je to radjeno... bilo je jedan pug sa tim, isto bio bas brz.
 
Top