Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Trke ubrzanja Sarajevo 6-7.07.2013

Član
koliko mi je rekao izbacio ga golf 1 iz Zivinica , a o koji najavama pricamo a nisu se desile osim dragstera koji se pokvario u utorak i nije tako brzo mogao naci dijelove, sta je jos bilo osim kise?
 
bili su jos ti jos super brzi auto tj luksuzni ali je samo gtr dosao i taj neki valjda ekran veliki da se gledaju trke i sta ja znam jos . Dobro sto ga je izbacio znas li vrijeme koje mu je bilo?
 
Član
Sve zamjerke ne mjenjaju činjenicu da je ovaj race bio na najvišem nivou do sada u BiH. Bar koliko ja znam. Možda na pogrešnom mjestu, definitivno u pogrešno vrijeme.

- Ograda je previsoka i race se nije mogao "pošteno" gledati (nisam jedan od neandertalaca koji su kidali rešetke na ogradi). Da je bar ograda bila postavljena između bankina, moglo bi se popeti na bankinu i gledati preko ograde :D

- Separacija gledatelja od učesnika. Ne kontam šta je bio cilj sa ovim uopšte, čar cijelog ovakvog eventa i jeste da priđeš autu, pogledaš neke detalje i pričaš sa ljudima, ne da ko neki slučajni prolaznik visiš na rešetkama ograde. Bar ja lično ne volim da me redar na osnovu boje narukvice 5 puta tjera "na drugu stranu ograde" dok u krugu 3 metra oko mene stoji još 15 ljudi bez ikakve.

- Parking. Niko ne voli čuti "ostavi auto na stočnoj pijaci", pa nije tele.

Kako god bilo, svaka čast organizatorima što su istrajali u ovakvom nečemu i samo nastavite ;)
 
Član
super cars su vozilo opet kazem kisa je problem, vozio je CL 55 AMG i GTR ostali su odustali , displej nije stigao zbog granice , ograda je iz Osjeka i poslje 11 eventa u Osjeku u Sarajevu su je pocupali i Mostaru, odvojeno je bilo radi samo prostora koji smo imali, bankine smo cuvali jer se danas morao sve i jedan opusak pokupiti sa ceste , oprati bankine itd..... to se sve moglo ovako pitati a ne odmah pljuvati, prilaz smo dovukli kamione da naspu ljudi koji zive tu su zvali policiju i inspekciju , pakring je morao biti dole opet radi prostora i naravno radi sigurnosti automobila , park vozaca je bio samo za namjenjen samo za vozaca i mehanicara druzenje je moglo biti sa druge strane ovako smo imali problema doci do samih vozaca i cekanja istih da dodju radi publike.

P.s. ljudi su pravili auta , vadili stvari iz istih, spremali se za trku tako da ne znam da se bas moglo prici svakom i pricati sa njim, i na utakmicu kad odes sjedis na trebinama i gledas ne dodjes do terena i igras i ti ili pricas sa igracima , da ne mislis pogresno radi sigurnosti je sve radjeno sto se moglo primjetiti po zastitarima i policiji kojoj hvala za veliku podrsku .


umalo da zaboravim , nije se niko sjetio da je bio csaba i show koji je napravio, Ibro koji je oborio guinnessov rekord itd.....
 
Ako mislis na mene ja opet kazem nigdje nisam "pljunuo" to su bili moji komentari i zapazanja , svaka cast organizatorima po ko zna koji put a ti ako si se nasao uvrijedzen izvini al ja nemam nista protiv ni tebe niti bilo kojeg orgnazaotora sto vise zelim vam sve najbolje i ako ikad bude moja pomoc potreba ja sam vazda tu , a sto se tice te utakmice to je malo glupo objasnjenje od tebe jer niti u Mostaru a ni u Osjeku se nije desilo da je neko napadnut od obozavaoca i sl da nije mogao se posvetiti autu i utrci i sl tako da je to po meni i dalje glupost sto se odvojilo jer svi smo zajedno u tome i sigurno je svakoga zanimalo sta je pod haubom od nekih autica :D
E sad hoce li mi ko reci vrijeme Clia plavog :D
 

EE9

Član
hafaR_ABF je napisao(la):
Sto se mene tice ja sam bio u nedelju i zadovoljan sam organizacijom jes da je bilo propusta al budimo realni treba se usudit pa organizovat vako nesto,tako da smoje strane sve cestitke organizatorima.Ev jedan klip u kojem ima i mene ali gume su mi bile katastrofa tako da me covjek uze za 200 stotinki :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=eXFdDNrcc0w

Je li se ono spomenuto vrijeme (17.164) odnosilo na 205-icu ili je to možda vrijeme iz nekog drugog duela??? (pošto je "miksan" snimak)

@Micky:
Pa, đes'ba organizator...nisam te prepoznao! :D
 
Član
16.xxx je vozio, u Mostaru i Osjeku je pista i ne moze se drugacije raditi park vozaca i publike nego tako, nisam prozvan jer nema razloga , uspijeli iz skoro nicega, doveli peglicu Lummar prvi put, napravili trku u Sarajevu, oboren rekord, proslo bez problema itd...

EE9 je napisao(la):
hafaR_ABF je napisao(la):
Sto se mene tice ja sam bio u nedelju i zadovoljan sam organizacijom jes da je bilo propusta al budimo realni treba se usudit pa organizovat vako nesto,tako da smoje strane sve cestitke organizatorima.Ev jedan klip u kojem ima i mene ali gume su mi bile katastrofa tako da me covjek uze za 200 stotinki :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=eXFdDNrcc0w

Je li se ono spomenuto vrijeme (17.164) odnosilo na 205-icu ili je to možda vrijeme iz nekog drugog duela??? (pošto je "miksan" snimak)

@Micky:
Pa, đes'ba organizator...nisam te prepoznao! :D ,

krio se iza kamiona ;) nisam ja organizator pomogao sam prijateljima, 402 i AKS
 

JD.

Član
Ne mogu da vjerujem da ima vise negativnih nego pozitivnih komentara... ljudima koji su dosli sa strane je bilo odlicno, a vama (nama) iz Sarajeva nista ne valja po obicaju...

Cijena ... prva trka nakon toliko godina u Sarajevu, i problem je par KM vise od prosjecne cijene ulaza... nije ovo svaki dan, kao sto svaki dan tocite gorivo, pijete kafe, jedete, i bacate pare na alkohol drogu cigare i ostala govna, ... jednom godisnje i problem cijena... :icon_eek: pa i da vam je fakat bilo puno mogli ste ne otici i presutiti iz postovanja prema ljudima koji na ovoj krizi pokusavaju nesto da naprave...

naravno da ima ljudi kojima je i 1 KM puno, ali ti ljudi sigurno nemaju ni love da posjeduju automobil uopste, niti kompjuter i internet konekciju da mogu komentarisati i traziti manu u svemu sto se desava.

Ja sam bio u nedjelju pa mogu reci da je bilo odlicno taj dan, organizacija dobra nije nista kasnilo kada su pocele trke, sve je islo brzo.

S obzirom koliko je kukanja evo i ja da se pozalim na jednu stvar, kako rece moj drug: sto nisu unajmili grupu indijanaca pa ih posjeli na sokolac ili negdje da tjeraju oblake citav vikend...
 
Sve je to Dino kako ko gleda na to , a ako se neko zali na visinu karte to ne mora da znaci da ne postuje ljude koji su oraganizovali event , malo ruzno to gledas al meni je dosta rasprave i previse sam napisao samo cu reci nismo svi isti i treba postovati svacije misljenje ako tebi npr 8km nije puno ima ljudi koji ipak posjeduju auto pa se mozda nisu nasli u racunici kad se sve sabere a bilo je takvih
 

JD.

Član
Little Dragon je napisao(la):
Sve je to Dino kako ko gleda na to , a ako se neko zali na visinu karte to ne mora da znaci da ne postuje ljude koji su oraganizovali event , malo ruzno to gledas al meni je dosta rasprave i previse sam napisao samo cu reci nismo svi isti i treba postovati svacije misljenje ako tebi npr 8km nije puno ima ljudi koji ipak posjeduju auto pa se mozda nisu nasli u racunici kad se sve sabere a bilo je takvih

E jbg sad pa nije valjda trebalo zirante traziti i kredite dizati da se plati 8 KM i ode gledati street race u svom gradu jednom u godini... :D

Salim se malo, ali samo kazem da su se mogle te 3 KM posuditi u najgorem slucaju i prezaliti jednom u 2013... nemoj zezat, nije godinama bilo street racea u sarajevu isplatilo se otici :)

p.s. od moje blize raje, 3 su se trkala, nas jos 6-7 gledaoci, plus platili onu crvenu narukvicu da mozemo na tribine, plus isli jesti dok je kisa padala, saberi ukupno kolika je to cifra, mogli smo otici na more itd... :)
 
Da svakako ali opet tu je i drugi dan , i kad saberes na kraju nakupi se tu a gdje ces otici jedan da ne odes drugi sjedis kuci i dumas kako je sada dole :D Moja je sitaucija takva bila jer sam prvi dan potrosio oko 35km s tim da se ne radi nije se imalo za drugog dana sto mi je bilo krivo jer je bilo vise auta ali jeb ga . Ja se nisam slozio sa cijenom karte ali opet nisam ni okrivio organizatore napisao sam da vjerovatno sa razlogom mora biti cijena takva kakva je samo je moje skromno misljenje bilo da je previse . Sve su to zdrave primjedbe jer nigdje ne pise jebo majku jes bezobrazni nakrali se i sl nego su svi komentari u granicama normale i mislim da nema potrebe da se iko uzrujava zbog toga .
 
Top